Ericsson İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

Ericsson

Ericsson İş Başvuru Formu

Ericsson İş Başvurusu yaparak Ericsson’un ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Ericsson iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Bölgesel yapılanmada gerçekleştirilen düzenlemeyle birlikte pazar birimlerinden oluşan Ericsson global yapısından, daha fazla ülkeyi kapsayan bölgesel yapıya geçiş yapıldı. Böylece Ericsson’un mevcut 23 pazar birimi, 10 bölgesel yönetime dönüştürüldü.

Ericsson Türkiye 21 farklı ülke ile birlikte Orta Doğu Bölgesi’nin bir parçası olurken, Ericsson Türkiye & İsrail  Genel Müdürü Anders Lindblad 22 ülkeyi kapsayan yönetimini üstlenecek.

Ericsson Türkiye ve İsrail İnsan Kaynakları ve Organizasyondan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı pozisyonunda görev yapmakta olan Yeşim Arkış ise, Ericsson Orta Doğu Bölgesi İnsan Kaynakları ve Organizasyondan Sorumlu Başkan Yardımcılığını yürütecek.

Ericsson Türkiye’nin Ülke Müdürü koltuğuna ise Özgür Tohumcu getirildi. Tohumcu, Ericsson Türkiye ve İsrail pazar biriminde Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapıyordu.

Ericsson Türkiye ve İsrail Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ziya Erdem, 1 Nisan tarihinden itibaren Turkcell ile Ukrayna ve Belarus iştirakleri Life’ı da kapsayan Turkcell Global Müşteri Birimi Başkanlığı görevini üstlenecek.

Ericsson Orta Doğu bölgesinde Türkiye haricinde; Birleşik Arap Emirliği, Suudi Arabistan, Mısır, Cibuti, Eritre, Etiyopya, Sudan, Somali,  Afganistan, Bahreyn, Irak, İran, Ürdün, Kuveyt, Lübnan, Umman, Pakistan, Katar, Suriye, Yemen ve Filistin bulunuyor.

Ericsson Başkanı ve CEO’su Hans Vestberg konuyla ilgili olarak şunları söyledi: “Pazar birimlerinin sayısı azaltmamız ve yeni bölgeler oluşturmamız sayesinde, müşterilerimize daha fazla odaklanma imkanı bulacak ve hem bölgesel hem de küresel anlamda daha güçlü stratejiler hayata geçirebileceğiz. Müşteriyi ilk sıraya yerleştiren bir kültürü tüm meslek yaşamlarında başarıyla oluşturmuş isimler bu pozisyonlarda görev yapacaklar. Yeni bölgelerimiz esneklik, hız ve inovasyonun daha yüksek seviyeye ulaştırılması anlamında anahtar rol üstlenecek.

Buradan iş başvurusu yapabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*