Citibank İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

citibank

Citibank İş Başvuru Formu

Citibank İş Başvurusu yaparak Citibank’ın ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Citibank iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

 Citibank Türkiye’deki İşe Alımlar ve Bölümler arası geçiş Fırsatları: Açık pozisyonlarımız, Citibank içerisinde intranet aracılığı ile mevcut çalışanlarımıza, Citibank dışında ise internet sayfamızdan ve kariyer sitelerinden duyurmaktayız. Citibank dünyasına adım atmak için sen de başvurularını internet üzerinden gerçekleştirebilirsin.

Yurtdışı Olanakları: : Citibank çalışanları Türkiye’deki iş fırsatları ile sınırlı kalmaz, biz çalışanlarımıza “Global Mobility” programı sayesinde departmanlar ve ülkeler arası transfer olanağı sağlayıp, onlara dünyanın kapılarını sonuna kadar açarız.
Çalışan Aday Önerme Sistemi: : Çalışanlarımızın önerdiği adaylar bizim için çok değerli! Citibank özel olarak işe alımlarda kullandığımız “Çalışan Aday Önerme” programımız ile uygun adaylara çalışanlarımız aracılığı ile de ulaşıyor ve bu süreçte bize destek olan çalışanlarımızı ödüllendiriyoruz.

Buradan iş başvurusu yapabilirsiniz.

1 yorum

  1. merhaba ben aydında ikamet ediyorum silahlı özel güvenlik kimlik kartı sahibiyim B ehliyetim var 24 yasında 1.79 boy 70 kilo aydın merkez ve mugla merkez de olabilir acil iş arıyorum saygılar ılgınıze tesekkur ederim
    0506 985 35 75 0553 264 40 09

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*