Dimer Mermer İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

dimer

Dimer Mermer İş Başvuru Formu

Dimer Mermer İş Başvurusu yaparak Dimer Mermer’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Dimer Mermer iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

DİMER, Maden ve Mermer sahaları aramak ve bu alanlarda üretim yapmak amacıyla 1988 yılında Diyarbakır’da kuruldu. 1997 yılına kadar şirketin toplam çalışan sayısı 30 civarındaydı ve şirket iki ocak ile bir yönetim ofisinden ibaretti. Ocaklarda sadece blok mermer üretimi yapılıyordu. 2000 yılına gelindiğinde, ocak sayısı üçe yükselmiş, Diyarbakır Organize Sanayi sitesinde ilk fabrika kurulmuş, çalışan sayısı ise 100’ü bulmuştu. Artık ürünler sadece blok halinde değil işlenmiş olarak da pazarlanıyordu. Bu arada şirket dış pazarlara da açılmıştı.

Bugün çalışan sayısı 450’ye ulaşmış olan DİMER MERMER, sektörün lider firmaları arasındaki seçkin yerini her yıl daha da güçlendirerek sürdürmektedir. DİMER, Diyarbakır’dan sonra Adıyaman’ın da mermer ili olmasına öncülük etmiş olmaktan ayrı bir gurur duyar. Bu arada, Akdeniz mermerlerini işlemek amacı ile Mersin’de yeni bir fabrika kurmak için çalışmalarına devam etmektedir.

DİMER ve MERMER
1985 yılında açtığı İlk ocağında ürettiği mermerleri Orient Pink adıyla pazarladı. Büyük beğeni toplayan Orient Pink, aynı zamanda Maden İşleri Genel Müdürlüğü kayıtlarına göre Diyarbakır’ın ilk tescilli mermeri oldu. 2000 yılından itibaren DİMER Mermer, sadece ürün yelpazesini değil, ihracat yelpazesini de genişletmeye başladı. 2008 yılında ise aralarında İtalya, Yunanistan, Çin ve Tayvan’ın da bulunduğu dünyanın 60’a yakın ülkesine ihracat gerçekleştirir duruma geldi.

DİMER, Uluslararası doğal taş piyasasına her yıl en az bir yeni ürün sunmakta, çeşitli yörelerdeki ocaklarında ürettiği mermerleri Diyarbakır’daki fabrikalarında işleyerek dünyanın her yanında talep edilen çekici ürünlere dönüştürmektedir. DİMER’in başlangıçta bir ST ile faaliyete geçen fabrikası, hemen her yıl yapılan yenileme yatırımları ile Türkiye’nin en büyük ve en modern mermer işleme tesislerinden biri haline gelmiştir.

Orient Pink ile Türkiye’nin mermer çeşitliliğine özgün bir katkıda bulunan DİMER, bu katkısını Sandwave, Tigre Bej, Koky, Chem Grey, Brown Espera ile devam ettirerek dünya mermer modasını belirleyen firmalar arasında güçlü bir yer edinmiştir. DİMER’in 2010 sürprizi ise Crema Nera Oldu. Crema Nera, 2011 yılında mermer dünyasının parlayan yeni yıldızı olarak Brown Espera ile muhteşem bir ikili oluşturacaktır.

İş başvuru formu ve açık pozisyonlar için tıklayın.

3 yorum

  1. selamün aleyküm ben liceden veysi ekskavatör operatörüyüm sizin çalışmaktan onur duyarım 9 yıllık tecrübem var.daha önce şahinler inşaat şırnak…demyol inşaat genç….ada madencilik… tellioğlu inşaat slopi…. ve ölmez doğu madencilikte diyarbakır diclede çalıştım

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*