Desa Deri İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

desa

Desa Deri İş Başvuru Formu

Desa Deri İş Başvurusu yaparak Desa Deri’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Desa Deri iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

İnsan Kaynakları Politikası

Dünyaya DESA’dan bakmak!

DESA mucizesi, her noktada gösterdiğimiz yüksek performansın ve asla ödün vermediğimiz kalite anlayışının ürünüdür. Temel ilkelerimizin ışığında çalışarak alanında liderliğini ve kalitesini kanıtlamış olan şirketimiz, çalışanlarına bir dünya markasının üyesi olmanın, uluslararası bir ortamda başarılara imza atmanın ayrıcalığını yaşatmaktadır.

Başarısını ilkelerine bağlılığı ile güvence altına alan DESA, en büyük dayanağının insan kaynağı olduğunun bilinciyle geleceğini planlamaktadır.

DESA olarak, yüksek kalite hedeflerine ancak kişisel kalitesi yüksek, yetkin çalışanlar ile ulaşılabileceğine inanıyoruz ve bu inançla çalışanlarımızı yoğun rekabet ortamında şirketimizin gücünü ortaya çıkaran en önemli kaynağımız olarak görüyoruz.

İnsan Kaynakları Politikamız, DESA’nın strateji ve hedeflerine paralel bir şekilde, organizasyon yapısını dinamik tutmak ve değişimlere hazır olmayı sağlamak, sektöründe en iyi hizmeti sağlayarak müşteri memnuniyetini en yukarıya taşıyabilecek nitelikte insan kaynağını seçmek, çalışanların ve organizasyonun yetkinliklerini geliştirecek İnsan Kaynakları Sistemlerini kurmak ve sürekli geliştirmektir.

Kariyer Fırsatları

Kurumsal yetkinliklerimizi taşıyan, ortak kültürümüze uyum sağlayabilecek, teknik/uzmanlık gerekliliklerini maksimum düzeyde karşılayan müşteri memnuniyetini mükemmele taşımaya çalışacak insan kaynağına ulaşmak öncelikli hedefimizdir.

DESA’da personel ihtiyacı olması halinde öncelikle iç kaynaklar kullanılır. İhtiyaç duyulan pozisyon ve gerektirdiği nitelikler şirket çalışanlarına duyurulur. Kriterlere uyan adayların değerlendirmeye alınırlar.

Şirketimize yapılan tüm başvurular gizlilik ilkesi kapsamında adalet ve fırsat eşitliği gözetilerek değerlendirilir. Başvurular web sayfamızdan ve anlaşmalı olduğumuz kariyer sitelerinden yapılır, dolayısıyla başvuruların tümü elektronik ortamda kaydedilir. Şahsen ya da faks ile yapılan başvurular da İnsan Kaynaklarınca ‘Başvuru Bankası’na kaydedilir.

İş görüşmesine çağırılan adaylarla önce İnsan Kaynakları Departmanı yöneticileri Yetkinlik Bazlı görüşme yaparlar. Bu aşamada pozisyon detayları ve adaydan beklentiler net bir şekilde aday ile paylaşılır. Uygun bulunan adaylar, ikinci görüşme için ilgili birim yöneticilerine yönlendirilir.

Açık Pozisyonlar

İNSAN KAYNAKLARI

Ayrıntılı özgeçmişinizi, ilgilendiğiniz pozisyonları belirterek [email protected] adresine gönderebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*