DiaSA İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

diasa-logo

DiaSA İş Başvuru Formu

DiaSA İş Başvurusu yaparak DiaSA’ın ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda DiaSA iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Kariyer Fırsatları ve Eğitim Olanaklarımız

Hızlı büyümemize paralel yoğun bir tempo içerisindeyiz. Bu tempo çalışanlarımızın sorumluluklarını da arttırdığından mesleki ve kişisel anlamda ilerlemeyi de peşisıra getiriyor.

DIASA, özellikle iş hayatına ilk adımını atan çalışanlarımız için bir nevi akademi rolü oynamaktadır.

Tüm mağaza çalışanlarımız göreve başlamadan önce Eğitim Merkezlerimiz’de bir haftalık teorik ve pratik eğitim sürecini tamamlamakta, kariyer basamaklarını tırmanırken de her kademede, bulundukları pozisyonun gerektirdiği çeşitli eğitimlere katılmaktadır.

Yıllık eğitim planı dahilinde tüm çalışanlarımıza eğitmenlerimiz veya destek aldığımız danışmanlık firmaları vasıtasıyla kişisel gelişim eğitimlerinin yanı sıra, mesleki teknik eğitimler de verilmektedir. Bazı pozisyonlar uluslararası merkezimiz İspanya’da eğitimler almayı da gerektirmektedir.

Ayrıca her sene çeşitli üniversitelerin kariyer günlerine katılan DIASA, öğrenci veya yeni mezunlara da staj olanakları yaratmaktadır. Stajyer olarak göreve başlayıp, eğitimlerini tamamladıktan sonra da ailemize katılan ve başarılara imza atan genç arkadaşlarımızla devam ettiğimiz için mutluyuz.

Müşterilerimize hizmet veren ve şirketimizin vitrini diyebileceğimiz mağazalarımızdaki genç ekiplerimiz, Eğitim Merkezlerimiz’de aldıkları 4 günlük pratik ve teorik eğitimlerini tamamlamalarının ardından çalışmaya başlamaktadırlar.

Müşterilerimize en iyi hizmeti vermeye çalışan güleryüzlü, dinamik, iletişim becerileri kuvvetli ve enerjik çalışanlarımız, mağazadaki tüm işlemlerden sorumludurlar. Bir mağaza görevlisi kasa işlemleri, reyon düzeltme, ürün yerleştirme, temizlik ve müşteriyle ilgilenme işlemlerinin tamamını yürütmektedir. Şirketimiz, mağaza çalışanlarına çok genç yaşlarda olsalar bile bir mağazanın işletimi sorumluluğunu verebilmektedir. Bu sayede hızla gelişen perakende sektöründe kariyer yapma fırsatı verdiğimiz çalışanlarımız, esnek çalışma saatleri içerisinde müşterilerimize karşı sabırla en iyi hizmeti vermektedirler.

Mağaza görevlisi olarak göreve başlayan bir çalışanımız dürüst, azimli ve dinamik çalışmaları ile daha üst seviyelere kadar çıkabilmektedir.

Mağaza içerisinde sırasıyla;

 • Mağaza Görevlisi
 • Mağaza Sorumlu Yardımcısı
 • Mağaza Sorumlusu

Sahada yönetici olarak sırasıyla;

 • Satış Şefi
 • Satış Süpervizörü
 • Satış Müdür Yardımcısı

Satış Müdürü pozisyonuna kadar ilerleme şansı bulunmaktadır.

Buradan iş başvurusu yapabilirsiniz. (Diasa market Şok market ile birleşmiştir.)

14 yorum

 1. Tekirdağ Çorlu da yaşıyorum sizinle çalışmak isterim 05382635101 açık lise okuyorum. Yöneticilik konusunda eğitim belgem var kasiyer bilgim fazla.. Ehliyet a2+B :) kolay gelsin iyi çalışmalar

 2. Selam 34 yaşındayım istanbul Avcılar dia sada çalıştım beş yıldır farklı şirketlerde mağaza Müdürlüğü yapıyorum izmir Bozyaka şubesinde çalışmak istiyorum yazarkasa ve pos cihazı kullaniyorum

 3. Daha önce şok ayuzbir Migros da çalıştım sizinlede çalışmak istiyorum Muğla Kötekli Mahallesi’nde oturuyorum Kasiyer ve reyon görevlisi olarak çalıştım Kötekli Mahallesi’nde çalışmak istiyorum

 4. Muğla Kötekli Mahallesi’nde çalışmak istiyorum lise son açıktan okuyorum yuzbir şok migros gibi marketlerde çalıştım kasiyer veya reyon görevlisi olarak çalıştım sizinlede çalışmak istiyorum tskrler

 5. Kocaeli Başiskele Altınkentte oturuyorum. 4 kez markette çalıştım manav reyon görevlisi ve tezgahtar görevlerini aldım, tecrübem var+azimliyim. Sizinle çalışmak, aranıza katılmak istiyorum 0535 632 56 46 bekliyorum..

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*