Damco Uluslararası Taşımacılık İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

damco-uluslararasi-tasimacilik-is-basvuru-formu

Damco Uluslararası Taşımacılık İş Başvuru Formu

Kariyerinizde iyi bir başlangıç yapmak istiyorsanız Damco Uluslararası Taşımacılık iş başvurusu yaparak doğru bir adım atıyor olabilirsiniz. Damco Uluslararası Taşımacılık şirketi için personel alımı ve iş olanakları ile ilgili yapabileceğiniz başvuru yollarının tamamını içeriğimizde görebilirsiniz. Damco Uluslararası Taşımacılık insan kaynakları biriminin başvuracak adaylar için yaptığı açıklama;
Damco Uluslararası Taşımacılık firmasına ait iş başvuru formu doldurabilir, firmanın güncel iş ilanlarına bakabilirsiniz. Dilediğiniz pozisyona iş başvurusu yapabilirsiniz.

Global lojistik hizmet sağlayıcısı olan Damco, bir A.P.Moller – Maersk grubu şirketidir. 1904 yılında Danimarka’da temelleri atılan Grup günümüzde 130’dan fazla ülkede 115,000 çalışanıyla faaliyetini sürdürmektedir. Konteyner taşımacılığının lideri olan Maersk Line aynı zamanda liman işletmeciliği, tersaneler ve endüstriyel şirketler, perakende, petrol ve doğalgaz araması ve tanker yapımı alanlarında da işler yapmaktadır.

1977 yılında grup çatısı altında kurulan Damco, bugün 100 ülkede 280 ofis ve 10,000 çalışanla deniz, hava ve kara taşımacılığı, depolama ve dağıtım, tedarik zincir yönetimi ve proje taşımacılığı hizmeti sağlamaktadır. Damco Türkiye 1996 yılında kurulmuştur. Merkezi Istanbul’da olan şirketin İzmir ve Mersin’de ofisleri mevcuttur.

Açık Pozisyonlar:

Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Financial Controller İstanbul Damco Uluslararası Taşımacılık ve Lojistik A.Ş.
Office Assistant İstanbul Damco Uluslararası Taşımacılık ve Lojistik A.Ş.
Logistics Controller İstanbul Damco Uluslararası Taşımacılık ve Lojistik A.Ş.
Strategic Sales Manager İstanbul Damco Uluslararası Taşımacılık ve Lojistik A.Ş.
Business Development Manager – Premium Plus İstanbul Damco Uluslararası Taşımacılık ve Lojistik A.Ş.
Airfreight Product Manager İstanbul Damco Uluslararası Taşımacılık ve Lojistik A.Ş.

Başvuru için tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*