Denizbank Güvenlik İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

denizbank

Denizbank Güvenlik Görevlisi Alımı yapacak!

Denizbank iş başvurusu yaparak sizde Denizbank’ın gücünden güç alabilirsiniz. Denizbank personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Denizbank eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Denizbank insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

DenizBank, 1997’de bankacılık lisansı alınmasından kısa süre sonra bankacılık sektöründe üst sıralara yükselmiştir. 2003 yılından itibaren, tüm ürün ve hizmetlerini DenizBank Finansal Hizmetler Grubu (DFHG) çatısı altında müşterilerine sunmaya başlamıştır. DFHG, stratejik büyüme hedefi paralelinde genişleyen organizasyon/şube ağı, artan ürün ve hizmetlerine uygun olarak mevcut kadrolarına yenilerini eklemeye devam etmiş, Mayıs 2014 itibariyle de toplamda 14821 kişi ve yurtdışı iştirakleri dahil olmak üzere toplam 736 şubeye ulaşmıştır.

Deneyimsiz İşe Alım

Süreçlerimizde adaylar sınav ve grup çalışması olmak üzere 2 aşamadan geçmektedirler. Her iki aşama sonucu olumlu olan adaylarımız değerlendirme sürecine alınmaktadırlar.

Genel Yetenek Sınavı 
Bankacılık tecrübesi olmayan tüm adaylarımız değerlendirme sürecimizin ilk aşaması olan Genel Yetenek sınavına dahil edilirler. Bankacılık bilgisi gerektirmeyen Genel Yetenek sınavımız ile adaylarımız Sayısal, Sözel, Analitik, Dikkat alanlarında değerlendirilirler. Örnek sınav sorularını görmek isteyen adaylarımız, DenizBank İnsan Kaynakları facebook sayfasında demo uygulamamız olan ALESTA yı deneyebilirler. ALESTA uygulamamıza facebook sayfamız https://www.facebook.com/DenizBankInsanKaynaklari dan ulaşabilirsiniz.
NOT: Sınav sonuçları 2 yıl geçerli olmaktadır.

Grup Çalışmaları
Adaylarımız işe alım sürecimiz kapsamında Yetkinlik ve Pozisyon bazlı vaka çalışmalarına dahil edilmektedirler.

Deniz’de Kariyer Fırsatları ve Başvuruları için tıklayınız.

3 yorum

  1. ben Hakan Noyan sılahlı guvenlık sertıfıkam var 5 yıl akbank ta calıstım tum sıcılım en yuksek puanda deneyımlıyım
    sıznle calısmak en buyuk arzum ankara olursa herhangı bır subemızde gorev yapabılırım saygılarımla 0541 779 87 01

  2. 2008-2023 yıllarında PTT güvenlik görevlisi olarak çalıştım.Ankara ya taşındığım için çıkmak zorunda kaldım.işimde profesyonelim.Denizbank’ta çalışmak istiyorum.Saygılarımla Arz ederim.0543 856 26 20

  3. slm ben oktay bal 5 yıldan berı ozel guvenlık gorevlısıyım 3 yılı bankada gectı son ıkı yıl halen calısmakta oldugum eczacıbasında calısmaktayım sızlerle calısmak ısterım saygılarımla

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*