Avrupa Tekstil İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

avrupa-tekstil-is-basvuru-formu

Avrupa Tekstil İş Başvuru Formu

Avrupa Tekstil İş Başvurusu yaparak Avrupa Tekstil’ın ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Avrupa Tekstil iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Hakkımızda

Avrupa Tekstil, 1990 yılında ticari faaliyetlerine başlayan Çarşıbaşı Grubu tarafından 2006 yılında kurulmuştur. Yüksek teknoloji ve Ar-Ge çalışmaları gerektiren, bayan ve çocuk çorapları ile tayt ve seamless (dikişsiz ürün teknolojisi) ürün gruplarında, üretim ve pazarlama yapmaktadır. Şirket, %100 Türk sermayelidir.

Kurulduğu günden bu yana büyüyen iş hacmi şirket merkezini ve lojistik departmanlarını değişik dönemlerde daha büyük alanda çalışmaya yönlendirmiştir. 2006-2012 yılları arasında İstanbul – Ümraniye’de faaliyet gösteren şirket büyüyen üretim, lojistik, dağıtım ve ar-ge faaliyetlerini daha sağlıklı yürütebilmek için 2012 yılında İstanbul Tuzla Deri Organize Sanayi Bölgesinde 12.000 m2 lik daha geniş bir alana taşındı. Burada yeni makina yatırımları ile parkurunu genişleten Avrupa Tekstil, yüksek teknoloji gerektiren çorap boyama işlemi için kendi bünyesinde entegre boyahane’yi de faaliyete geçirerek sektörün ilklerinden olmayı başarmıştır.

Geniş ürün yelpazesi, üstün hizmet ve kalite anlayışıyla sektöründe öncü ve yenilikçi olmayı misyon edinen Avrupa Tekstil, Pierre Cardin markalı bayan külotlu çorap, bayan dizaltı çorap, bayan tayt, çocuk külotlu çorap, çocuk dizaltı çoraplar, çocuk tayt ve Seamless-Korse üretimleriyle oldukça geniş ürün çeşitliliği yakalamış ve seçkin mağazalarda yerini almıştır.

Açık Pozisyonlar:

Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Çağrı merkezi elemanı İstanbul(Asya) Avrupa Tekstil
Bordro ve özlük İşleri Uzmanı İstanbul(Asya) Çarşıbaşı Mağazaları
Grafik Tasarımcı İstanbul(Asya) Avrupa Tekstil
Yönetici Asistanı İstanbul(Asya) Avrupa Tekstil
Depo Elemanı İstanbul(Asya) Avrupa Tekstil
Vasıfsız Eleman İstanbul(Asya) Avrupa Tekstil
Operasyon Destek Elemanı İstanbul(Asya) Avrupa Tekstil
Terzi İstanbul(Asya) AVRUPA TEKSTİL
Şoför/Sürücü İstanbul(Asya) Avrupa Tekstil
Eleman İstanbul(Asya) AVRUPA TEKSTİL
Bayan Depo Elemanı İstanbul(Asya) Avrupa Tekstil
Prova Mankeni,Model Mankenler İstanbul(Asya) Avrupa Tekstil
Engelli Depo Elemanı İstanbul(Asya) Avrupa Tekstil
Sekreter İstanbul(Asya) Avrupa Tekstil
Operasyon Destek Elemanı İstanbul(Asya) Avrupa Tekstil
Ön Muhasebe Elemanı İstanbul(Asya) Avrupa Tekstil

Başvuru yapmak için tıklayınız.

1 yorum

  1. duzce özturk ınş.7 yıl sekreterlık ve ıhale dosyaları hazırlama pozızyonu.ozsoy mımarlıta sekreterlık yıne duzcede ımtex fab.kalıte kon.ara ara paketleme yıne venuste kalıte kont.en son desa derı canta yapımı uretım ve paketleme bolumlerınde gorev aldım .sızlerın aıle ortamına katılmak ıstıyorum uygun gorulen pazızyona yerlestırılmemı rıca edıyorum.telf. 05555079088

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*