Citibank Güvenlik İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

citibank

Citibank Güvenlik alımı yapacak!

Citibank iş başvurusu yaparak sizde Citibank’ın gücünden güç alabilirsiniz. Citibank personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Citibank eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Citibank insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Bugün 103 ülkeyi kapsayan ağı ile dünyanın en büyük küresel bankası olan Citibank,1812 yılında NewYork’da kuruldu.Citibank ilk uluslararası şubesini 1914 yılında Buenos Aires, Arjantin’ de açtı. Merkezi hala Newyork’da bulunan banka Türkiye’deki çalışmalarına 1940’larda proje bazında başladı ve ilk ofisini Türkiye’de 1975 yılında açtı. 1000’e yakın deneyimli kadrosunun desteği ile 20 yılı aşkın süredir bankacılık hizmetleri veren Citibank,1996 yılında kurumsal bankacılık hizmetlerine, bireysel bankacılık hizmetlerini de ekledi. Citibank Türkiye’de bireysel bankacılık hizmeti veren ilk yabancı banka olma ünvanını almıştır.

Citibank yüksek motivasyonlu, gelecek vaad eden, nitelikli bir yerli ekibin çalıştığı, tercih edilen bir işyeri olmayı hedeflemektedir. Bu amaçla yüksek nitelikli ve gelişime açık adayları bünyesine katmakta ve global ailesinde geniş kariyer olanakları sunmaktadır.

İşe Alım

Citibank Türkiye’deki İşe Alımlar ve Bölümler arası geçiş Fırsatları: Açık pozisyonlarımız, Citibank içerisinde intranet aracılığı ile mevcut çalışanlarımıza, Citibank dışında ise internet sayfamızdan ve kariyer sitelerinden duyurmaktayız. Citibank dünyasına adım atmak için sen de başvurularını internet üzerinden gerçekleştirebilirsin.
Yurtdışı Olanakları: : Citibank çalışanları Türkiye’deki iş fırsatları ile sınırlı kalmaz, biz çalışanlarımıza “Global Mobility” programı sayesinde departmanlar ve ülkeler arası transfer olanağı sağlayıp, onlara dünyanın kapılarını sonuna kadar açarız.
Çalışan Aday Önerme Sistemi: : Çalışanlarımızın önerdiği adaylar bizim için çok değerli! Citibank özel olarak işe alımlarda kullandığımız “Çalışan Aday Önerme” programımız ile uygun adaylara çalışanlarımız aracılığı ile de ulaşıyor ve bu süreçte bize destek olan çalışanlarımızı ödüllendiriyoruz.

Başvurmak için tıklayın.

1 yorum

  1. merhabalar 24.10.1987 doğumluyum 6 yıldır güvenlik sektöründeyim silahlı özel güvenlik kimlik kartım var B sınıfı ehliyetim var ilginiz için simdiden teşekkür ederim

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*