Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

osmanli-kahvecisi

Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi İş Başvuru Formu

Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi İş Başvurusu yaparak Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi proje çalışmalarına 2009 yılında başlamış, 2011 yılında tescilini almış,  Antalya’nın Muratpaşa ilçesinde merkezi bir konumda kurulmuştur. Ülkemizin bir çok noktasında tüketicileriyle buluşan firmamız; kahve kavurma, çekme ve paketleme fabrikası, çikolata üretim tesisi ve imalathaneye sahiptir. Üretim konusunda yeni girişimleri devam etmektedir. Tüketicilerimize  geleneksel Osmanlı Kahvesi ve kendimize özgü çeşitli aromalı Türk Kahveleri sunulmaktadır. Bütün ürünlerimizin paket satışı mevcuttur.

Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi’nin uzmanlık alanlarından bir diğeri çikolata üretimidir. Bu temel ürünlerimizin yanında çok çeşitli ürünlerimiz de mevcuttur. Ürün kalitemizi, lezzetleri ve çeşitliliği arttırmak için gıda AR-GE ekibimiz yoğun bir şekilde çalışmaktadır.

Şubelerimizin hepsinde farklı mimari konseptler kullanılmaktadır. Bütün mimari işlemler için şirketimizin kendi içinde çizim uzmanları ve teknik uzmanları mevcuttur. Bu bir deneme metnidir.

Başvuru formu için tıklayın.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*