As/Nexia İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

 

As/Nexia İş Başvuru Formu;

As/Nexia İş Başvurusu yaparak As/Nexia ‘nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda As/Nexia iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Modern firmalarda yüksek performans, kurumun tüm kaynaklarının etkin bir şekilde kullanımı ile sağlanabilmektedir. Toplam başarı; finansal sermaye, teknolojik alt yapı gibi kaynakların akılcı kullanımı yanı sıra, yoğun rekabete uygun insan kaynakları uygulamaları ile sağlanmaktadır. Son dönemlerde insan kaynakları alanındaki başarı diğerlerine göre daha kritik olarak değerlendirilmekte olup ve somut göstergelerle kendisini belli etmektedir.

Bu doğrultudan hareketle firmaların ihtiyaçlarına paralel olarak  AS/Nexia Türkiye uzman kadrosu  ülke çapında seçkin firmalara verdiği farklı konulardaki denetim ve  danışmanlık hizmetlerine ilave olarak; İşe alım, Performans Yönetimi, Değerlendirme ve Geliştirme Merkezi Çalışmaları, Yetenek Yönetimi, Ücret Yönetimi , Organizasyon Yönetimi  ve Kariyer Danışmanlığı ana başlıklarında İnsan Kaynakları alanlarında proje bazında hizmetler sunmaktadır.

İnsan kaynakları alanındaki hizmetler:

İşe Alım:  Faaliyetlerimiz başta Mali İşler, Denetim, Finansman  ve İnsan Kaynakları alanlarında olmak üzere farklı sektör, fonksiyon ve pozisyonlarda  kuruluşa özel  işleyiş ve yöntemle yürütülmekte olup;  ilan verme, görüşme süreci, test  ve mesleki kişilik envanteri,  değerlendirme merkezi  uygulamaları  ile raporlama hizmeti şeklinde sürdürülmektedir. Saha satış kadroları ile yönetici adayı kadrolarının toplu işe alımları da faaliyet alanımız içindedir.

Performans Yönetimi: Kuruluşun temel amaç ve hedefleri  ile uyumlu bölüm hedeflerinden indirgenmiş bireysel  iş hedeflerinin performansının takibinin yanısıra; bilgi, beceri ve davranışın bileşimi olan yetkinlik bazlı hedeflerin gelişiminin sağlanması ile tasarlanmış performans yönetim sistemidir.  Yetenek yönetimi, ücret yönetimi gibi diğer insan kaynakları sistemleri ile entegre  çalışmakta olup ilgi duyan firmalarda sistemin tasarımı, kurulumu ve uygulaması sağlanmaktadır.

Açık Pozisyonlar;

PozisyonLokasyonBaşvuru Linki
İhracat Satış Uzmanıİzmir Başvur
Araştırma Geliştirme Uzmanı Kocaeli Gebze, İstanbul Anadolu Yakası Başvur
Finansal Kontrol Planlama Uzmanı İstanbul Anadolu Başvur
Kalite Kontrol Uzmanı  Kocaeli Gebze, İstanbul Anadolu Yakası Başvur
Denetçi Yardımcısı İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası Başvur
Dağıtım Destek Sorumlusu  İstanbul Avr,  İstanbul Asya  Kocaeli Gebze Başvur
Kalite Güvence Uzmanı  Kocaeli Gebze İstanbul Asya Başvur
Ruhsatlandırma UzmanıAnkara Başvur

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*