Aras Kargo İzmir İş İlanları 2022

 

İzmir Aras Kargo iş başvurusu sayesinde Aras kargo bünyesine katılabilirsiniz. Aras Kargo, başarılı personeliyle Türkiye’nin kargo sektörüne yön vermektedir. Celal Aras, 1979 yılında Aras Dağıtım ve Pazarlama’yı kurmuştur. Aras Dağıtım ve Pazarlama, eriştiği dağıtım gücü ve bu gücün taşımacılık sektöründe kullanılması üzerine yeni bir karar almıştır. Alınan kararla 1989 yılında faaliyete geçen Aras Kargo temelleri oluşturulmuştur. Aras Kargo, kuruluşunun ardından sektöre pek çok yenilik getirmiştir. Bu yenilikler sayesinde hizmet kalitesini arttıran Aras Kargo gelişerek Türkiye’nin tüm bölgelerinde hizmet vermeye başlamıştır.

Türkiye’de Aras Kargo İzmir Aras Kargo iş başvurusu yaparak Aras Kargo’nun İzmir şubelerinde çalışabilirsiniz. Aras Kargo sektörde vermiş olduğu hizmet doğrultusunda kendini geliştirerek Türkiye’nin tüm bölgelerinde faaliyet vermektedir. Aras Kargo günümüzde 19 Bölge Müdürlüğü ve 28 Transfer Merkezi ile çalışmaktadır. 800’ü aşkın şubesi ve 9 bini aşkın personeliyle taşımacılık hizmeti vermektedir.

Aras Kargo Açık İş Pozisyonları

İzmir Aras Kargo şubelerinde çalışmak isteyenler açık iş ilanlarını yakından takip etmeli ve uygun koşullarda iş başvurusu oluşturmalıdır. Aras Kargo bünyesinde açık iş ilanları pozisyonları:

  • Şube yöneticisi
  • Sistem destek elemanı
  • Satış uzmanı
  • Müşteri temsilcisi
  • Kurye

Aras Kargo, var olan iş gücünü arttırmak ve daha iyi hizmet sunmak için gelişmeler yapmaktadır. Aras Kargo çalışanları ise bu gelişmeleri yakından takip ederek sektöre katkıda bulunmalıdır.

3 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*