Aras Kargo İstanbul İş İlanı

İstanbul Aras kargo iş başvurusu yaparak sizlerde Aras kargo ailesine dahil olabilirsiniz. 1989’da faaliyete başlayan Aras kargo bugün Türkiye genelinde 844 şubesi bulunmaktadır. Şirket bünyesinde 9000 kişi istihdam etmektedir. Türkiye’nin en geniş erişim ağına sahip kargo şirketidir. Şirket hem yurtiçi hem de yurtdışı taşımacılık faaliyetleri yürütmektedir. Şirket devamlı olarak ilan vererek eleman ihtiyacını karşılamaktadır. Her yıl yüzlerce personele iş imkanı sağlamaktadır. Kariyeriniz için iyi bir başlangıçtır.

Çalışma Şartları
İstanbul Aras kargo iş başvurusu yapmak isteyen adaylar aşağıdaki çalışma şartlarına sahiptir.

  • Günlük mesaisi 9 saattir. Çalışma saatleri 08.30-18.30 arasıdır.
  • Haftanın 6 günü çalışma ve 1 gün haftalık izin vardır.
  • Cumartesi günü yarım gün çalışılmakta ve Pazar günü kapalıdır.
  • Yıllık çalışma süresini dolduran personellerin 14+2 günlük yıllık izin kullanmaya hak kazanırlar

Personel Maaşları
Firma bünyesinde farklı görevlerde pek çok personel istihdam edilmektedir. Firma personellerin çalışma pozisyonları ve sahip oldukları deneyimlere göre farklı maaşlar vermektedir. Deneyimi olmayan işe yeni başlayan personeller asgari ücret düzeyinde maaş almaktadır. Şube müdürleri diğer sahip olduğu pozisyondan dolayı diğer personellerden daha yüksek maaş almaktadır.
Aras kargoda çalışmak isteyen adaylar şirketin resmi sitesinden ya da iş ilanları veren kariyer sitelerinden iş başvurusu yapabilirler. Şirketin hedeflerini gerçekleştirmesine katkı sağlayan ve çalışma pozisyonu hakkında teknik bilgiye sahip personeller aranmaktadır.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*