Zorlu Enerji İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

zorlu-enerji

Zorlu Enerji Grubu Bünyesini Güçlendirecek

Sizde Zorlu Enerji Grubun’da kendinize görev ve kariyer arıyorsanız sizler için derlediğimiz bu yazımızı sonuna kadar okuyunuz.

Zorlu Enerji Grubu

1993 ten beri faliyet vermektedir

Zorlu Enerji, bünyesine katılmak isteyen tüm adaylara eşit mesafede durur.

Kendini doğru ifade edebilen, iş-özel hayat dengesini doğru kurgulayabilen, kariyeri ile ilgili hedefleri olan, başvurduğu sektöre karşı bilinçli yaklaşan genç ve azimli takım arkadaşları ile çalışmayı hedefler.

Çalışan Profili Nedir

Tüm çalışanlar beyaz yakalıdır. Çalışanların yaklaşık %7’si müdür ve üzeri yöneticiler oluşturmaktadır. %11,5’i ilk kademe yönetici ve %81,5’i yönetici altı pozisyonlarda görev almaktadır. Çalışanların %16’sı kadın %84’ü erkektir. Çalışanların %43’ü üniversite ve üzeri, %29’u ön lisans mezunudur. Lise ve altı çalışanlar toplam sayının %28’ini oluşturmaktadır.

Ortalama kıdem 6.7 yıldır.

Kriterler Nelerdir

• İnsan kaynakları alanında kaliteli işler çıkarmaya,

• Şirketlerinin hedeflerine ulaşması için en etkin şekilde desteklemek adına insan kaynakları süreçlerini her zaman güncel tutmaya,

• İnsan kaynakları alanındaki tüm işlerde etkinliği ve verimliliği artırmaya,

• Çalışanlarına hizmet verirken, iletişim kurarken veya sistem geliştirirken teknolojiyi ve gelişmiş metodları kullanmaya,

• Çalışmak için uygun ortamlar hazırlamaya çalışır.

Zorlu Enerji, yetkin çalışanları bünyesine katmaya; yüksek potansiyelli çalışanları elde tutmaya gayret gösterir. Enerji sektörünün uzmanlarını şirket içinde yaratmak için eğitim, gelişim ve öğrenme faaliyetlerini destekler.

Başvuru Nasıl Yapılır

Başvuru ve gerekli diğer bilgiler için bu linke tıklamanız yeterli olacaktır.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*