Yıldız Entegre İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

yildiz-entegre

Yıldız Entegre personel alımı yapacak!

Yıldız Entegre iş başvurusu yaparak sizde Yıldız Entegre’ın gücünden güç alabilirsiniz. Yıldız Entegre personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Yıldız Entegre eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Yıldız Entegre insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Orman ürünleri alanında engin bilgi birikimine ve deneyime sahip olan Yıldız Entegre, Anadolu insanının girişim gücüne ve başarma azmine verilebilecek canlı bir örnektir.

Girişimci ve yenilikçi yapısı, Türkiye sanayisini ileriye taşıyan tesisleri ile dünyanın en büyük üreticilerinden biri haline gelen Yıldız Entegre; 8.500m3 /gün üretim kapasitesine sahiptir. Entegre yapısı ile Kartepe tesisleri, dünyanın tek çatı altında en büyük mdf kompleksidir.

Toplamda 1.832.000 m2 alan içerisinde bulunan tesisleriyle orman ürünleri alanında hizmet veren Yıldız Entegre, Mdf, Mdflam, Sunta, Suntalam, Mdf Profile, Laminat Parke, Mdf Kapı, Mdf Süpürgelik, Boyalı Mdf , Mdf Boy Kapak,Kapı Paneli, Emprenye Edilmiş Dekor Kağıdı ve Tutkal üretimi gerçekleştirmektedir.

Yıldız Entegre, çevreye duyarlı ve sağlıklı ürünler üretmek konusundaki misyonunu, almış olduğu CE Belgesi ile de pekiştirip tüketicilerin korunması konusundaki duyarlılığını dünyaya kanıtlamıştır.

2001 yılında orman ürünleri faliyetine başlamış, bugün itibari ile toplam 7 tesisinde üretmiş olduğu ürünleri 40’a aşkın ülkeye ihraç ederek kalitesini, markasını ve bilinilirliğini her geçen gün arttırmaktadır.

Üretim, ihracat, istihdam ve dünya pazarlarındaki rekabet gücüyle Türkiye ekonomisinde önemli bir yere sahip olan Yıldız Entegre; 1900 çalışanı ve sürdürülebilir başarı hedefiyle yoluna devam etmektedir.

Başvurmak için tıklayın.

1 yorum

  1. 33 yaşındayım.izmitte ikamet etmekteyim.end.meslek lisesi mezunuyum.talaşlı üretim üzerine deneyimim var.sizinle çalışmak istiyorum.5362692797 ilginize teşekkürler

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*