Yapı Kredi Emeklilik İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

yapikredi_emeklilik_logo

Yapı Kredi Emeklilik İş Başvuru Formu

Yapı Kredi Emeklilik İş Başvurusu yaparak Yapı Kredi Emeklilik’in ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Yapı Kredi Emeklilik iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Yapı Kredi’nin Değerleri

Özgürlük

Yapı Kredi’li, düşüncelerini uygun ve yapıcı yöntemlerle her ortamda, açıklıkla ve rahatlıkla ifade eder. Yapı Kredi’li, Banka’nın değerleri çerçevesinde hareket eder, kurumu geleceğe taşıyacak faaliyetlere katılır.

Adil Olma

Yapı Kredi’li, çalışma arkadaşlarına, müşterilerine ve Banka’nın menfaat sahiplerine, kişisel çıkarlarını gözetmeksizin, fırsat eşitliğini esas alarak, istikrarlı ve tutarlı davranır; her durumu objektif bir biçimde değerlendirerek karar verir. Yapı Kredi’li, kurumsal ve toplumsal sorumluluklarını ve müşteri memnuniyetine yönelik yükümlülüklerini yerine getirirken değerlerine ve taahhütlerine uygun davranır.

Açıklık

Yapı Kredi’li, kendi alanıyla ilgili kurumsal bilgileri iş arkadaşları, müşterileri ve diğer menfaat sahipleriyle gizlilik ilkelerine uyarak, anlaşılır bir biçimde ve zamanında paylaşır; bu bilgileri ulaşılabilir kılar. Yapı Kredi’li, düşüncelerini de aynı açıklıkla ortaya koyar.

Güven

Yapı Kredi’li, bankacılık bilgisi, donanımı ve kurumsal değerlere olan bağlılığıyla iş arkadaşları, müşterileri ve diğer menfaat sahipleri arasında güven yaratır. Yapı Kredi’li, yetki ve sorumluluk verdiği insanlara güvenir. Banka’nın kurumsal değerlerine uygun olarak Yapı Kredi’li, verdiği sözü zamanında ve eksiksiz olarak en iyi biçimde yerine getirir. Tutamayacağı sözü vermez. Sorunları ve hataları sahiplenir, çözüme ulaştırır ve sonuçlarını takip eder.

Saygı Duyma

Yapı Kredi’li, iş arkadaşlarının ve müşterilerinin söylemek istediklerini, kim olduklarından bağımsız olarak, anlamak üzere dinler ve önemser. Başkalarının görüşlerine saygı duyar. Kendi görüş ve fikirlerinin de aynı biçimde dikkate alınacağını bilir.

Yapı Kredi’de Yaşam

Yapı Kredi Bankası; çalışanlarının kültürel, sanatsal ve sportif alanlarda gelişimlerini destekleyen ve bu konularda fırsatlar sunan bir kuruluştur. Çalışanlarının iş hayatı dışında aktif sosyal bir yaşama sahip olabilmeleri için Yapı Kredi Spor Kulübü Derneği ve Yapı Kredi Bankacılık Akademisi çatıları altında çeşitli aktivitelere ev sahipliği yapar.

Açık Pozisyonlar:


Pozisyon
Şehir/Ülke Firma Adı
BİREYSEL GÜVENCE DANIŞMANI -K.MARAŞ Kahramanmaraş Allianz Yaşam ve Emeklilik A.Ş.
BİREYSEL GÜVENCE DANIŞMANI -TRABZON Trabzon Allianz Yaşam ve Emeklilik
Bireysel Güvence Danışmanı – ORDU Ordu ALLİANZ YAŞAM VE EMEKLİLİK
BİREYSEL GÜVENCE DANIŞMANI -KASTAMONU Kastamonu Allianz Yaşam ve Emeklilik
Bireysel Güvence Danışmanı – KAYSERİ Kayseri ALLİANZ YAŞAM VE EMEKLİLİK
BİREYSEL GÜVENCE DANIŞMANI -ANKARA Ankara Allianz Yaşam ve Emeklilik
BİREYSEL GÜVENCE DANIŞMANI – İSTANBUL İstanbul ALLİANZ YAŞAM VE EMEKLİLİK A.Ş
Bankasürans Teknik Destek ve Raporlama Uzmanı İstanbul ALLİANZ YAŞAM VE EMEKLİLİK A.Ş
SATIŞ SONRASI HİZMETLER YETKİLİSİ (ENGELLİ KADRO) İstanbul(Asya) ALLİANZ YAŞAM VE EMEKLİLİK A.Ş

 Buradan iş başvurusu yapabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*