Winsa İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

Winsa

Winsa İş Başvuru Formu

Winsa İş Başvurusu yaparak Winsa’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Winsa iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Winsa markalı ürünler, Kocaeli Sarımeşe’de bulunan 34.000 m²’si kapalı alan olmak üzere toplam 40.000 m² arsa üzerinde kurulu son teknoloji ile donatılmış fabrikamızda, büyük bir titizlik ve profesyonellikle üretilmektedir.
Hammaddenin geliş aşamasından, sevkiyat aşamasına kadar tüm üretim süreçleri uluslararası standartlardaki kalite yöntemleri ile test edilmekte ve uzman ekipler tarafından kontrol edilmektedir.
Her geçen gün artan yatırımlarını, daha iyi bir çevre, daha ekolojik ürünler, daha yenilikçi tasarımlar, yüksek verimlilik sağlayan kaliteli ve dayanıklı ürünler yaratmak üzerine kurgulayan ve gerçekleştiren markamız, sektörüne öncülük ederek sürekli olarak yeni pek çok ürünü ve uygulamayı müşterilerine sunmaktadır.
Winsa PVC Pencere, Kapı ve Panjur Sistemleri 250’ye varan üretici bayisi ve 550’ye yakın satış noktası ile Türkiye’nin her noktasında tüketicinin kolayca markasına ulaşmasını sağlamaktadır. Kurumsal kimliğine uygun fark edilir showroom yapısı, bayilerinin güleryüzlü ve kaliteli hizmeti, sadece satış odaklı değil, satış sonrası hizmetlerinde de başarılı yapısı Winsa’yı rakiplerinden ayrılan en önemli yönlerinden sadece birkaçıdır.

Winsa iş başvuru formu için tıklayın.

3 yorum

  1. ben 9yıldır Tezcan galvenizde makine vinç forktlift oparatörlüğü yatım ayrıca paketleme ambalaj elle yatım tüm bu konularda pratikten öğrendim ve iyiyimdir vinç tavan forktlift makine sevkiyat çelik yapılandırma sertifakalırım vardır makine sevkiyat Fevziye Tezcan lisesinden forktlift vinç çelik yapılandırma halk milli eğitimdendir saygılarımla sizinla çalışmak isterim asrslanbey kartepede ikamat ediyorum 5327761038

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*