White Hill İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

white-hill

White Hill İş Başvuru Formu

White Hill İş Başvurusu yaparak White Hill’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda White Hill iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

White Hill AVM Genel Koordinatörü Özgür Gül, 2012 yılında yenilenen marka karması ve geçtiğimiz aylarda hizmete giren sinema salonlarıyla bölge halkının ihtiyaçlarını karşıladıklarını ve bölgeye değer katan bir AVM olduklarını kaydetti.

Eyüp’ün ilk AVM’si olarak 2011 yılında hizmete giren White Hill AVM, bölgenin çekim merkezi olma yolundaki çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. AVM ziyaretçilerinden ve bölge halkından gelen talep ve isteklere her zaman önem verdiklerini ve bu doğrultuda yapılanmalarını sürdürdüklerini belirten White Hill AVM Genel Müdür Özgür Gül, son olarak geçtiğimiz eylül ayında 5 salonlu bir sinemanın AVM’lerinde açıldığını halk tarafından ciddi bir ilgi ile karşılaştıklarını söyledi.

AVM’lerinde bölge halkının ilgisini çekecek yenilikleri sağladıklarını kaydeden Gül, amaçlarının White Hill AVM’ye gelen ailelerin alışveriş yaparken keyifli vakit geçirmelerini sağlamak olduğunu vurguladı. Gül sözlerine şöyle devam etti: “Doğru markaları bünyemizde konuşlandırmak amacıyla hem alışveriş merkezi hem de yaşam merkezi formatına uygun bir yapı oluşturduk. Alışveriş merkezimizde LCW, Migros, Burger King, Playland, 5 salonlu Cine Star sinemaları gibi önemli markalarımız hizmet veriyor. Ayrıca, açık alanlara sahip kafe & restoranlarımız var.”

Yüzde 100 mağaza doluluk oranıyla hizmet verdiklerini ifade eden Gül, AVM’lerinde 64 adet mağaza ve 10 adet stant bulunduğunu, bölgenin yeni çekim merkezi olmayı hedeflediklerini söyledi ve şöyle devam etti: “Tüketicilerin ihtiyaçları her geçen gün değişiyor. Bu değişime ayak uydurmak gerekiyor. Biz de bu değişime sürekli takip ediyoruz. Tüketicilerimize daha iyi hizmet sunabilmek için çalışıyoruz ve AVM’mizde görmek istedikleri markaları buraya getiriyoruz.”

Başvuru formu için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*