Vodafone İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

Vodafone İş Başvurusu

Vodafone ’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Vodafone firması için iş başvurusu yapmak isteyen kişiler için iş başvurusunu nasıl yapılacağını ve iş başvurusu için gerekli bilgileri inceleyebilirsiniz.  Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Vodafone Hakkında

Dünyanın en büyük teknoloji iletişimi şirketlerinden biri olan Vodafone Grubu’nun birçok alt markası bulunmaktadır. Bunlardan biri de Vodafone Türkiye’dir. Vizyonu “herkes için dijital bir gelecek inşa etme” doğrultusunda, birey ve kurumlara sabit, mobil ve içerik hizmetleri dâhil tüm telekomünikasyon teknolojilerini tek çatıda sunmaktadır. Türkiye’nin en büyük uluslararası doğrudan yatırımcılarından olan Vodafone Türkiye’nin olduk geniş bant müşterisine hizmet verir ve büyük bir ağa sahiptir. Vodafone Türkiye’nin yatırımları 24 milyar TL’ye ulaşmıştır.

Vodafone Çalışılabilecek Pozisyonlar

Vodafone Türkiye’de bazı çalışabileceğiniz pozisyonlar aşağıdaki gibidir:

Saha Satış Temsilcisi: Firmanın satış yapmasını sağlayan ve müşteri memnuniyetini sağlayan personellerdir.

Veri Tasarımcısı: Verileri analiz eden ve müşteri isteklerini karşılayacak bir şekilde yeni veriler oluşturan bireylerdir.

Veri tabanı İşlemleri Uzmanı: Veri tabanının güvenliğini sağlar ve yeni veri tabanları sistemlerinin kurulmasını sağlar.

Vodafone İş İlanları

Genellikle haftada 6 gün, 08:00 – 17:00 arası çalışan ve pozisyona göre değişiklik gösteren çalışma koşullarına sahip telokominasyon firması, kendi internet sitesi üzerinden açık iş ilanlarını duyurmaktadır. Ayrıca Linkedin üzerinden de açık iş ilanlarını takip edebilirsiniz.

Vodafone İş Başvuru Formu

Vodafone iş başvurularını kendi internet sitesinde yayınlanan açık iş ilanlarının üzerinden almaktadır. Linkedin üyeliğiniz ile de başvuru formu yerine özgeçmiş yükleyerek başvuru yapabilirsiniz. Veya Kariyer siteleri üzerinden başvuru yapabilirsiniz.

10 yorum

  1. Merhaba;
    Türk Teleokom dan eyt den dolayı emekli oldum 46 yaşındayım network operasyonda çalıştım 7 yıl transmisyon ve 7 yılda veri teknikerliği MPLS,BNG,Switch,NGN,DPI,SSG,SDH,DWDM,R/L,
    SSR,cihazlarında çalıştım.

  2. Merhaba hayırlı işler ben vodafonda müşteri temsilcisi olarak çalışmak istiyorum ilanları 2haftadır araştırıyorum ama bulamadım hafta sonlarıda çalışırım gerekirse dksiyonum düzgündür önlisansı bitirmeme 2ay kaldı lise çıkışlıyım şuan eğrr burdan işlem yapamıyosanız cevap olarak nerden başvuru yapabilirim onu söyleyin (Yenibiriş ve kzariyenet) hariç yardımcı olursanız çok sevinirim saygılarımla…

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*