Vialand İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

vialand

Vialand İş Başvuru Formu

Vialand İş Başvurusu yaparak Vialand’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Vialand iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

İnsan Kaynakları

VIALAND ailesinin içinde olmaktan gurur duyan, hayata gülümseyerek bakan, değişim ve yeniliklere açık, yüksek enerji ve motivasyona sahip çalışanların olduğu ve sektörünün en çok çalışılmak istenen iş yeri olmak temel amacımızdır.

Vialand’de Çalışmak

VIALAND olarak çalışanlarımızı; stratejilerimiz ve iş planlarımız doğrultusunda VIALAND değerlerine ve işin gerektirdiği yetkinliklere sahip, yüksek motivasyon ve performansları ile katkı sağlayacak, VIALAND’i vizyonumuz doğrultusunda geleceğe taşıyacak potansiyele sahip adaylar arasından seçmeye özen gösteriyoruz. 

VIALAND’deki iş fırsatlarını, web sayfamız ve İK portalları ile duyurmaktayız. İnsan kaynakları departmanımız açık pozisyonlar için beklenen nitelik ve deneyime sahip uygun görülen adayları pozisyon için görüşmeye davet etmektedir. Açık pozisyona en uygun adayı belirleyebilmek için İnsan Kaynakları ve ilgili departman yöneticileri, işe alım sürecinde işbirliği yaparlar. Yetkinlik bazlı görüşme teknikleri kullanılarak adayların bilgi ve becerileri görüşmeler sırasında sorgulanır. Ayrıca seçme ve yerleştirme sürecimizde kişilik envanteri ve yabancı dil testi gibi araçlardan yararlanmaktayız.

Başvurmak için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*