Vegatel İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

vegatel

Vegatel İş Başvuru Formu

Vegatel İş Başvurusu yaparak Vegatel’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Vegatel iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Türkiye’de ve dünyada mobil iletisim sektörü hızla büyümekte, mobil teknolojiler her geçen gün gelişmektedir. Dünyada 2.nesil (GSM) ve 3.nesil (W-CDMA) abone sayısı GSA verilerine göre 2006 yılı sonu itibarı ile 2.2 milyarı aşmış bulunmaktadır. Ülkemizde de buna paralel gelişmeler olmaktadır. Mobil abone sayısı MOBİSAD verilerine göre 2006 yılı sonu itibari ile 53,4 milyonu aşmış bulunuyor. Hızla gelişen bu pazara yeni ancak oldukça tecrübeli bir firma daha merhaba dedi.: Vegatel İletişim Hizmetleri A.Ş.Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. ile Temmuz 2006’da distribütörlük anlaşmasını imzalayarak hizmet vermeye başladı

Vegatel İletişim Hizmetleri A.Ş. Türkiye ve dünyada inşaat ve enerji sektörünün önde gelen kuruluşlarından Gama Holding A.Ş. bünyesinde yer alan Gama Ticaret ve Turizm A.Ş.‘nin iştiraki olarak kurulmuştur.

Vizyonumuz mobil iletişim sektörünün pro-aktif, yaratıcı ve yön veren firması olmaktır.

Misyonumuz farklı yaklaşım ve uygulamalar ile bireysel ve kurumsal müşterilerimize en iyi hizmet ve çözümleri sunmak, iş ortaklarımıza değer yaratmaktır.

Vegatel İletişim Hizmetleri A.ŞGama Holding şemsiyesi altında faaliyet göstermekte, AVEA‘nın kurumsal kültür ve yapılarına uygun olarak çalışmalarını gerçekleştirmektedir.

Açık pozisyonlar için tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*