Vakıfbank İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

vakifbank

Vakıfbank İş Başvuru Formu

Vakıfbank İş Başvurusu yaparak Vakıfbank’ın ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Vakıfbank iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

1954 yılında, vakıf kaynaklarını ekonomik kalkınmanın gereksinimleri doğrultusunda en iyi biçimde değerlendirmek amacıyla kurulan VakıfBank, o günden bu yana çağdaş bankacılık yöntemleri ve uygulamalarıyla Türkiye’nin tasarruf düzeyinin gelişim sürecine katkıda bulunmaktadır. VakıfBank; bölgesinin en iyi, en çok tercih edilen ve değer yaratan bankası olma vizyonu doğrultusunda, vakıf kültüründen aldığı güçle, kendisine emanet edilen varlık ve değerleri etkin ve verimli yöneterek müşteriler, çalışanlar, hissedarlar ve topluma kattığı değerleri sürekli artırma misyonuyla hareket etmektedir.

Kurumsal, ticari ve küçük işletme bankacılığının yanı sıra bireysel ve özel bankacılık alanlarında da çağdaş bankacılık ürün ve hizmetleri sunan VakıfBank, özellikle bir alanda değil, tüm finansal alanlarda uzmanlaşmış, Türkiye’nin önde gelen bankalarından biridir.

VakıfBank’lı Olmak

VakıfBank, benimsediği büyüme stratejisi ve sürdürdüğü yeniden yapılanma projesinin başarıya ve belirlenen hedeflere ulaşmasının büyük ölçüde insan kaynağına dayandığı gerçeğinden hareketle işe alma, terfi, performans değerlendirme, kariyer planlama ve eğitim süreçlerinde iyileştirme çalışmalarına, aralıksız olarak devam etmektedir.

VakıfBank personeli, geleceğe güvenle bakabilmenin ve VakıfBank’lı olmanın ayrıcalığını yaşamaktadır.

Buradan iş başvurusu yapabilirsiniz.

17 yorum

 1. merhaba ben aydında ikamet ediyorum silahlı özel güvenlik kimlik kartı sahibiyim B ehliyetim var 24 yasında 1.79 boy 70 kilo aydın merkez ve mugla merkez de olabilir acil iş arıyorum saygılar ılgınıze tesekkur ederim
  0506 985 35 75 0553 264 40 09

 2. merhaba dumlupınar üniversitesi bankacılık ve finans bölümü bölümü lisans eğitimimi bu yıl tamamladım bu alanda işimi severek başarıyla yapacağım için vakıfbankında bankacılık sektöründe öncü kuruluşlardan biri olması sebebiyle sizinle çalışmayı çok isterim.

 3. Gazi Üniverstesi İktisadi Ve İdari Bilimler Fakültesi Çalışma Ekonomisi Ve Endüstri İlişkileri Bölümü 2013 yılı mezunuyum.Sizinle çalışmaktan onur duyarım.

 4. Kısaca özgeçmişim ; Mehmet ve Meryem oğlu 33010082254 tcnoulu 12.03.1983 Doğ.Balıkesir ili Sındırgı ilçesi Camicedid Mah.Nüf.Kayt. İskender Deniz Bekar- okur yazar Lise Mez.Türkçe Matematik bölümü, 1.70 Boy.70 kg da olup; Bilgisayar işletmeni (H.E.M), Özel Güvenlik( Silahlı) belgesi,sivil savunma sertf,yangın müdahale işçisi ( pratikten),beden işçisi (pratikten),kalorifer ateşleme belgesi, v.b sertifika ve belgelere sahibim.Bankanız bünyelerinde ve herhangi bir şubelerinizde Güvenlik Görevlisi olarak çalışmak ister başarı konusunda ilerleyerek yükselmek hedefimizdir saygı ve şükranlarımı sunuyorum gereğini arz ederim. Tel numaramalar tercih sebebimdir 05437387034-05304413857

 5. HARRAN ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ MALİYE BÖLÜMÜ MEZUNUYUM.BANKACILIK SEKTÖRÜNDE KENDİMİ GELİŞTİREREK İLERLEMEK İSTİYORUM VE BU İLERLEMEYİ SİZİN BANKANIZDA GERÇEKLEŞTİRMEKTEN MUTLULUK DUYARIM.

 6. Merhaba . Afyon Kocatepe Üniversitesi Maliye bölümünden 2023 yılında mezun oldum. Kütahyada yaşamaktayım bankacılık sektöründe ilerlemek istiyorum. Bankanızda uygun bir pozisyonda çalışmak istiyorum.. ilginiz için teşekkür ederim.

 7. Merhaba,ben Sakarya Üniversitesi Iktisadi ve Idari Bilimler fakültesi Işletme mezunuyum. 1991 doğumluyum.bir yıl önce mezun oldum. 1.73 boyunda 53 kiloyum. Bursalıyım. Kütahya da yaşıyorum. Ayrıca kendimi daha iyi geliştirmek adına bilgisayarlı muhasebe kursuna gidiyorum. Bankanız da uygun bir pozisyonda çalışmaktan çok mutlu olurum. Şimdiden teşekkür ederim. 05315083935

 8. Merhaba Mardin’de ikamet ediyorum.Mersin Üniversitesi 4 yıllık Maliye mezunuyum.1990 doğumlu 1.75 boyunda 70 kiloya sahibim.Vakıfbank bünyesinde çalışmaktan menüye duyarım.ilginize Teşekkürler.

 9. Süleyman Demirel Üniversitesi bankacılık ve sigortacılık mezunuyum. Bu yıl mezun oldum bu yüzden deneyimim yoktur. ama öz güvenim vardır. bankacılık sektöründe çalışmayı çok istiyorum.Başarılı olacağımı belirtmek isterim. bilgisayar ve diksiyon sertifikam vardır. kendimi geliştirmek ve kariyer hedeflemek istiyorum. Mesleğimde yükselmek istiyorum. Sizinle çalışmaktan çok mutlu olurum. Teşekkürler.

 10. Ordu Üniversitesi Yerel Yönetimler Programından 2023 yılında mezun oldum. Ordu’da yaşıyorum. Bankanızda uygun bir pozisyonda çalışmayı talep ediyorum.İlginize teşekkür ederim.
  05350322827

 11. merhaba ben halkla ilişkiler ve tanıtım bölümü ön lisans mezunuyum.1991 doğumlu 1.69 boy 56 kiloyum. Sizinle çalışmak istiyorum.ilginiz için teşekkür ederim. 05437988422

 12. Kars ilinin Kafkas Üniversitesinin Bankacılık ve Sigortacılık Bölümünden mezunum. Bankacılık ve Sigortacılık hakkında yapılacak bütün işlerde başarılı olacağıma, gerekirse kendimden ödün verebileceğime ve işimde en üst seviyede başarı gösterme konusunda itinalı davranacağımı, kendime güvendiğimi belirtmek isterim.

 13. Merhaba ben Afyonkarahisarda ikamet ediyorum Süleyman Demirel Üniversitesi 4 yıllık iktisat 2023 mezunuyum temel seviye almanca İngilizce ve hitabet sertifikam var.1991 doğumlu 1.65 boy 55 kiloyum.sizinle çalışmaktan onur duyarim ilginize tesekkur ederim

 14. merhaba ben mersinde ikamet ediyorum.Eskişehir Anadolu Üniversitesi 4 yıllık maliye bölümü mezunuyum.Bilgisayar sertifikam bulunmaktadır.İngilizce tercümesine sahibim.1987 doğumlu 1.70 boy 64 kiloyum.Vakıfbank b
  nyesinde çalışmak istiyorum.İlginize teşekkür ederim saygılar… 05425278815

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*