Ufo Teknoloji İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

ufo_logo-1250x1250

Ufo Teknoloji personel alımı yapacak!

Ufo Teknoloji iş başvurusu yaparak sizde Ufo Teknoloji ‘ın gücünden güç alabilirsiniz. Ufo Teknoloji personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Ufo Teknoloji eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Ufo Teknoloji insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Hedeflerimize ulaşmada, bizleri başarıya taşıyan ana güçlerden biri de çalışanlarımızdır. Müşterilerimizi, ürünlerimiz konusunda memnun ederek, iş sahamızdaki öncülüğümüzü sürdürmek ve geliştirmek, İnsan Kaynakları yaklaşımımızın özüdür. Bu sebeple “UFO Anlayışını ve Marka Kültürü”‘nü korumak ve geliştirmek İnsan Kaynaklarımızın ana politikasıdır.

UFO vizyonunun gerçekleştirilmesi  ancak yüksek motivasyonlu çalışanların bireysel ve takım olarak hedeflerine ulaşmalarına bağlıdır.

İnsan Kaynakları süreci olarak amacımız:

  • Doğru İşe Doğru İnsan
  • Performansa ve Yetkinliklere Bağlı Ücret
  • Başarıya Bağlı Değerlendirme
  • Herkes İçin Eşit Fırsat

ilkelerine bağlı kalarak, insan gücümüzü sürekli geliştirmektir. Şirketimize internet aracılığıyla iş başvurusunda bulunabilirsiniz. İnternet üzerinden yapılan başvurular daha hızlı değerlendirme imkanı sağlamaktadır.

EĞİTİM VE KARİYER

Eğitim programlarımız, çalışanlarımızı verimli kılmak ve Şirketimizi geliştirmek üzere tasarlanmaktadır. İlk eğitimler; Şirket’e hızlı ve kolay uyumunuzu sağlayan “Oryantasyon Programı” ile başlar. Yetkinliklerinizin performansına yönelik geliştirici faaliyetlerle devam  eder. Amacımız sizlerle başladığımız kariyer yolculuğunda gelişme fırsatlarını birlikte yakalamaktır.

Kendi potansiyelinizi  fark etmeniz, araştırıcı ve sorgulayıcı olmanız, zaman değeri,  iç yönetim, hedef belirleme ve pozitif iletişim konularında kendi kendinizi yönetebilme becerinizle, öğrendiklerinizi yaşam tarzı ve alışkanlığa dönüşmesini sağlamanız yolundadır.

Buradan başvuruda bulunabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*