Tüyap İş Başvuru Formu ve İş İlanı 2024

tuyap-is-ilanlari

Tüyap İş Başvuru Formu

Tüyap İş Başvurusu yaparak Tüyap’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Tüyap iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

İŞE ALMA VE YERLEŞTİRME

Personel seçimi, en alt kademedeki çalışanlardan, en üst kademedeki yöneticilere kadar, İnsan Kaynakları Bölümü ile ilgili bölümlerin koordineli çalışmaları çerçevesinde gerçekleştirilir. İşe alma ve uygun pozisyona yerleştirmede, eğitim, tecrübe, kişisel özellikler başlıkları altında olan Tüyap standartları esas alınır.

EĞİTİM

Tüyap çalışanlarına, gerek yeni bilgiler ve beceriler kazandırmak, gerekse mevcut bilgi ve becerilerini geliştirebilmek amacıyla yapılan eğitim yatırımları, örgütsel gereksinimlerin karşılanması kadar, kişisel gelişime de katkı sağlayan, önemli bir unsur olarak algılanmaktadır.

Dinamik bir yapısı ve tipik özellikleri olan fuarcılık mesleği, profesyonel anlamda bir okula sahip değildir. Tüyap bu anlamda önemli bir boşluğu doldurmuş ve sıcak ortamında pek çok genç insanın yetişmesine öncülük yapmıştır.
Oryantasyon eğitimleri, Tüyap bünyesinde yer alan deneyimli yöneticiler tarafından verilmektedir. Her kademede görevli çalışanımızın ihtiyaç duyabileceği çeşitli tazeleme eğitimleri, teknolojik yenilenme eğitimleri, kültürel amaçlı eğitimler de profesyonel eğitim şirketlerinden alınır.

ÜCRETLENDİRME

İçinde bulunulan ekonomik koşullara bağlı olarak çalışanların yaşam düzeylerini imkanlar ölçüsünde sürekli daha iyiye götürmeyi hedefleyen bir ücretlendirme politikası ilke edinilmiştir. Ücretlerin tespit edilmesinde, personelin belirlenmiş hedeflere ulaşmada gösterdiği başarı, mali piyasaların dönemsel özellikleri, kıdem durumları belirleyici olur.

Başvuru formu doldurmak için tıklayın.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*