Türkmenler Gıda İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

Türkmenler Gıda personel alımı ve iş başvuru formu

Türkmenler gıda personel alımı yapmaya ve sürekli olarak açık iş pozisyonları yayınlamaya devam etmektedir. Gıda sektörünün öncü firmalarından biri olan Türkmenler Gıda insan kaynakları departmanınca sürekli olarak adayları mülakatlara çağırmakta ve pozisyonları doldurmaktadır. Firma hakkında detaylı bilgi için aşağıdaki makalemizi okuyabilir ve açık pozisyonları inceleyebilirsiniz.

Türkmenler Gıda hakkında

Pastacılık sektöründe lider firmalar arasında gösterilen ve 1973 yılından beri faaliyetlerine devam etmektedir. Çikolata, pasta, şekerleme vb. ürünleri ile ünlenen ve 12 adet bayisi bulunan Türkmenler Gıda’nın en önemli bayilerinden biri de Elit markasıdır.

Türkmenler Gıda çalışma saatleri

Pozisyonlara göre değişiklik gösteren çalışma saatlerine sahip Türkmenler Gıda’nın genel müdürlük çalışma saati 0.00-18.00 arasındadır. Saha çalışanları ise vardiyalı sistemle yada esnek çalışma saati ile mesailerini yürütmektedir.

Türkmenler Gıda iş başvuru formu

Türkmenler Gıda iş başvuru formu için çeşitli kariyer siteleri bulunmaktadır. Kariyer sitelerinde başvuru yaparken diğer adayların önüne geçmek için mutlaka iyi bir özgeçmiş hazırlanmalı ve ön yazı eklenmelidir. Kariyer sitelerinden başvuru yapmak içinse ilk önce siteye üye olmak gereklidir.

Açık Pozisyonlar

NoPozisyonlarLokasyon
1Depo Görevlisiİstanbul
Avrupa

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*