Türkiye Finans Güvenlik Görevlisi İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

turkiye-finans-is-ilanlari

Türkiye Finans Güvenlik İş Başvuru Formu

Türkiye Finans İş Başvurusu yaparak Türkiye Finans’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Türkiye Finans iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

İşe Alma Süreci

Türkiye Finans İnsan Kaynakları tarafından online İnsan Kaynakları web sitelerinde ve sosyal medyada açık pozisyon ilanlarımız yayınlanmaktadır. Gelen başvurular, işe alım yapılacak pozisyon ve seviyenin gerektirdiği kriterlere göre incelenir, adayın nitelikleriyle ilandaki kriterlerin birbirine uygun olması halinde aday değerlendirme süreci başlatılır.

Aday değerlendirme sürecinde,

  • Yeni mezun adaylar; görev tanımlarına uygun genel yetenek, İngilizce ve mesleki alan bilgilerini içeren sınava tabi tutulduktan ve sınavda başarılı olduktan sonra,
  • Deneyimli adaylar ise; nitelik ve yetkinliklerinin ilan kriterlerine uygunluğunun belirlenmesinin ardından mülakata davet edilirler.

Mülakat aşamasının tamamlanmasının ardından uygun bulunan adaylara İnsan Kaynakları tarafından görev teklifi yapılır.

Açık pozisyon ilanlarımıza ulaşmak için tıklayınız.

1 yorum

  1. iyi günler adım yavuz selim sakarya/akyazıda ikamet etmekteyim güvenlik sertifikam ve bilgisayar sertifikam bulunmaktadır 24 yaşında 1.82 boyundayım uygun görürseniz sizinle güvenlik personeli olarak çalışırım.
    GSM:05389131629

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*