Total İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

total-logo

Total İş Başvuru Formu

Total İş Başvurusu yaparak Total’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Total iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

TOTAL OIL TÜRKİYE

1992 yılından beri Türkiye’de ayrı ayrı faaliyet gösteren TOTAL ve Elf şirketleri, dünya genelinde gerçekleştirilen birleşmeyi takiben, 2002 yılı içinde TOTAL Oil Türkiye A.Ş. adı altında hukuken birleşmiş, 2003 yılının ikinci yarısında da Totalgaz’ı bünyesine alarak, tek bir çatı altında akaryakıt, madeni yağ ve LPG şirketi olarak faaliyet göstermeye başlamıştır.

TOTAL, 430 istasyonluk dağıtım ağı, akaryakıtta  %6’lık, madeni yağda %11.4’lük Pazar payı ile Türkiye’nin 5. büyük akaryakıt şirketidir.

TOTAL Türkiye,  Gebze, Aliağa, Haramidere ve Samsun’da akaryakıt , Yarımca , Ankara, Aliağa ve Marmara Ereğlisi ‘nde LPG olmak üzere toplam 300.000 m3 kapasiteli modern akaryakıt ve LPG depolama tesisleri ve Menemen’de 50,000 ton/yıl kapasiteli madeni yağ üretim tesisi ile dünya standartlarında depolama ve dağıtım hizmeti vermektedir.

Türkiye dizel araç pazarının gelişmesinin önünü açan Eurodiesel gibi birçok ilkin öncüsü olan TOTAL, Fransa’daki laboratuvarlarında geliştirilen üstün nitelikli katkılarla zenginleştirilen Performa ve Excellium akaryakıt serileri ile tüketicilere kaliteyi ve üstün performansı bir arada sunmaktadır.

TOTAL OIL TÜRKİYE ve SÜRDÜRÜLEBİLİR GELİŞİM

TOTAL’in kurumsal sosyal sorumluluk faaliyetleri üç ana başlıkta sıralanabilir; kültürel mirasa saygı,  toplumsal dayanışma ve çevre.

Kültürel mirasa saygı
Total , faaliyet gösterdiği ülkelerin kültürel yaşamının bir parçası haline gelir. Bu nedenle, Total , 2008 yılından beri İzmir’de yürütülen Smyrna Antik Kenti arkeolojik kazı çalışmalarının destekçilerinden biridir. Bu önemli arkeolojik proje hakkında güncel bilgiler TOTAL ve arkeologlar tarafından oluşturulan www.antiksmyrna.com web sitesinde bulunmaktadır.

Toplumsal Dayanışma
TOTAL’in, toplumsal dayanışma ile ilgili faaliyetleri eğitim alanında yoğunlaşmaktadır.  TOTAL ,  2005-2006 öğretim yılı itibari ile,  Renault ile birlikte  “Sokakta İlk Adımlar ” yol güvenliği eğitim projesini yürütmektedir.
2007-2008 öğretim yılında hayata geçen “TOTAL Eğitime Destek” Projesi ile TOTAL, tesislerinin bulunduğu illerden başlayarak ilköğretim okullarının öncelikli ihtiyaçlarını karşılamaktadır.
TOTAL çalışanları tarafından kurulan “TOTAL Gönüllü Takımı” da, yürüttüğü pek çok sosyal sorumluluk projesinin yanı sıra, bu faaliyetleri  de desteklemektedir.

Çevre
TOTAL, 2008 yılında , faaliyetlerinin çevreye olan etkileri azaltma amacı ile gerçekleştirdiği çalışmalar kapsamında müşterilerine 650,000 adet enerji tasarruflu ampul hediye etmiştir.

DÜNYADA TOTAL

Temel Rakamlar  (2011 yılı sonu itibari ile )

  • 130’dan fazla ülkede faaliyette
  • Yaklaşık 30 ülkede , günlük 2.35 milyon varil ham petrol ve gaz üretimi
  • LNG’de 2. en büyük oyuncu
  • Dünyada 15,000 istasyon
  • İstihdam : 96,104 çalışan
Total , Dünyanın 5. entegre petrol ve gaz şirketi olup dünya klasmanında gaz ve petrokimya operatörüdür. Grup ayrıca  biyokütle ve güneş enerjisinde büyümeyi hedeflemektedir .  96,000 çalışanı sanayinin her alanında uzmanlıklarını sergilemektedir :  petrol ve doğal gaz arama ve üretim,  rafinaj ve pazarlama , yeni enerjiler , ticaret ve kimyasallar .130 ‘dan fazla ülkedeki faaliyet gösteren Total’in , bir enerji şirketi olarak  misyonu, enerji talebinin sürekli arttığı bir dünyada olabildiğince çok insanın enerjiye erişimini sağlamak için sorumlu bir şekilde hareket etmektir.
Açık pozisyonlar için tıklayınız.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*