Tora Petrol İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

tora-petrol-is-ilanlari

Tora Petrol İş Başvuru Formu

Tora Petrol İş Başvurusu yaparak Tora Petrol’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Tora Petrol iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Tora 1998 yılında kurulmuş olup akaryakıt istasyonları, petrol ve doğal gaz, LPG tesisleri, ekipmanlarının temini, montajı, bakımı, mühendisliği ile teknik emniyet ve çevre danışmanlığı alanlarında faaliyet göstermektedir. Şirket kurucuları son 17 yılı akaryakıt olmak üzere toplam 23 yıldır petrol sektöründe hizmet vermektedir.

Firmamızın, orta vadede hedefi insan yaratıcılığını ön planda tutarak, iş yaptığı firmalarla birlikte başarıyı sağlamak koşuluyla, sektörün en güvenilir firması olmaktır. Dünya ölçeğinde mühendislik standartlarında söz sahibi olmak, orta vadedeki en önemli hedeflerimiz arasındadır. 2001 yılı itibariyle bu amacını büyük ölçüde başarmış durumdadır.

Tora, 2002 yılı sonu itibariyle çok uluslu firmaların Avrupa Yükleniciler listesinde yer almış ve Avrupanın diğer ülkelerinde iş yapma yetkisine layık görülmüştür. Bureau Veritas firması tarafından ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001:2004 Çevre Yönetim Sistemi ve OHSAS 18001:2007 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi şartlarına uyarak bir Entegre Yönetim Sistemi kurduğu belgelenmiştir.

Bünyemizde 23’ ü merkezde olmak üzere toplam 104 kişi çalışmaktadır. Şirket bünyemizde mali danışmanlar, hukuk danışmanı, denetçi, çevre uzmanı aktif olarak görev yapmaktadır. Proje, AR-GE ve mühendislik çalışmaları gerçekleştiren 26 kişilik mühendislik grubumuzun dağılımı aşağıdadır ;

Petrol Mühendisi : 2
Elektrik-Elektronik Mühendisi : 2
Elektrik Mühendisi :15
Makine Mühendisi : 3
İnşaat Mühendisi : 2
Çevre Mühendisi : 1

Ayrıca bu kadroya destek olarak 1 bilgisayar programcısı, 1 grafiker ve 1 yazılım uzmanı bulunmaktadır.

Açık Pozisyonlar

Tarih            Pozisyon                        Şehir/Ülke               Firma Adı

30.06.2014 BAKIM MÜHENDİSİ İstanbul(Avr.) Tora Petrol Ürün Müh
30.06.2014 Elektrik Teknisyeni İstanbul(Avr.) Tora Petrol Ürün Müh
30.06.2014 Çağrı Merkezi Operatörü İstanbul(Avr.) Tora Petrol Ürün Müh
30.06.2014 Teknik Destek Sorumlusu İstanbul(Avr.) Tora Petrol Ürün Müh

Başvurmak için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*