Tetaş İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

tetaş

Tetaş İş Başvuru Formu

Tetaş İş Başvurusu yaparak Tetaş ‘nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Tetaş iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Bilgiye kolay ulaşabilen, kişilere bağımlı olmayan, kurumsal anlamda firma hedeflerine uyumlu gelişmiş ve etkin bilgi sistemi oluşturmak.

TOPLAM KALİTE YÖNETİM Felsefesinden Hareketle müşterilerimiz İçin; 

• Müşteri odaklı hizmet anlayışı ile rahatlık ve pratiklik sağlayacak ürün yelpazesi sunmak, müşterilerimizle diyaloglarımızı artırarak, sürekliliği sağlayacak etki bırakmak.

Çalışanlarımız İçin; 
• Oryantasyon ve kariyer planlaması yaparak yetkin ve deneyimli bir takım oluşturabilmek için eğitim ve iletişim kanallarını etkin kullanarak çalışanlarımızın gelişimini sürekli kılmak.

Çevre ve Toplum için; 
• Etik değerlere sahip, sosyal sorumluluk bilinciyle hareket eden bir şirket olarak Türkiye’nin gelişimine katkıda bulunmak.

Tedarikçilerimiz için; 
• Tedarikçilerimiz ile açık ve şeffaf ilişkiler kurmak, kalite yönetim sistemi gereğinin karşılanmasını sağlamak. Kalite politikamız bir hedeften ziyade kalite yönetim sistemini uyguladığımızın ve sürekli iyileştirme sürecinde olduğumuzun kanıtıdır.

İş başvuru formu için tıklayın.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*