Temel Conta İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

Temel Conta

Temel Conta personel alımı yapacak!

Temel Conta iş başvurusu yaparak sizde Temel Conta’ın gücünden güç alabilirsiniz. Temel Conta personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Temel Conta eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Temel Conta insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Tarihçe

1950 yılında kurulan TEMEL CONTA, 1974 yılında TEMEL markası altında üretim yapmaya başlamıştır. Temel Conta, başlangıçta kauçuk, kompozit ve sıkıştırılmış conta malzemeleri üretti. Sonrasında, Silindir Kafa Conta, Manifold/Egzost contalar ve kauçuk mantar metal ve çok katmanlı çelik contalar Temel Conta üretim hattına eklenmiştir.
Bugün Temel Conta, sektörde en iyi profesyoneller tarafından işletilen iki ayrı fabrikada geniş bir ürün yelpazesinde üretim yapmaktadır.

Temel Conta için öncelik müşterilerine en yüksek kalitede nihai ürün ve servisi sunmaktır.  Bu, üstün hammadde hazırlama ve seçme ile başlayan bir prosestir. Felsefemiz, hammaddenin en iyisi ile başlar ve bizden ürün satın almadıkça kullandığınız motorun güvenliğinden emin olamazsınız. Müşterilerimizin büyük bir ciddiyetle saygınlığını kazanırız. Ürün geliştirme ve üretim sürecine en son teknolojik gelişmeleri dahil eder ve her zaman kalite kontrolde en iyiyi garanti ederiz.

Vizyonumuz: Temel Conta olarak en önemli vizyonumuz devamlı gelişen ulusal ve uluslararası otomotiv endüstrisinin kalitesine katkı yaparak her çeşit conta ihtiyacının üretimini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmektir.

Misyonumuz: Değişen çevresel faktörleri göz önüne aldığımızda yaptığımız üretimin çevreye zararını minimalize etmek en önemli misyonumuzdur. Amacımız; conta üretiminde mevcut en iyi teknolojiyi kullanarak ve en yüksek çevresel performansı sergileyerek, çalışanı, yan sanayi ile birlikte karşılıklı güven içinde; değerlere saygı göstererek conta üretimini gerçekleştirmektir.

Başvuru formu için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*