Temel Conta İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

Temel Conta

Temel Conta İş Başvuru Formu

Temel Conta İş Başvurusu yaparak Temel Conta’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Temel Conta iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Tarihçe

1950 yılında kurulan TEMEL CONTA, 1974 yılında TEMEL markası altında üretim yapmaya başlamıştır. Temel Conta, başlangıçta kauçuk, kompozit ve sıkıştırılmış conta malzemeleri üretti. Sonrasında, Silindir Kafa Conta, Manifold/Egzost contalar ve kauçuk mantar metal ve çok katmanlı çelik contalar Temel Conta üretim hattına eklenmiştir.
Bugün Temel Conta, sektörde en iyi profesyoneller tarafından işletilen iki ayrı fabrikada geniş bir ürün yelpazesinde üretim yapmaktadır.

Vizyonumuz ve Misyonumuz

Vizyonumuz: Temel Conta olarak en önemli vizyonumuz devamlı gelişen ulusal ve uluslararası otomotiv endüstrisinin kalitesine katkı yaparak her çeşit conta ihtiyacının üretimini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmektir.

Misyonumuz: Değişen çevresel faktörleri göz önüne aldığımızda yaptığımız üretimin çevreye zararını minimalize etmek en önemli misyonumuzdur. Amacımız; conta üretiminde mevcut en iyi teknolojiyi kullanarak ve en yüksek çevresel performansı sergileyerek, çalışanı, yan sanayi ile birlikte karşılıklı güven içinde; değerlere saygı göstererek conta üretimini gerçekleştirmektir.

Başvuru formu için tıklayın.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*