Teksüt İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

teksüt-is-ilanlari

Teksüt İş Başvuru Formu

Teksüt İş Başvurusu yaparak Teksüt’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Teksüt iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

TEKSÜT 1956 yılında Balıkesir iline bağlı Gönen ilçesinde Recep ARINIK tarafından kurulmuştur. Önceleri sadece beyaz peynir üretimi üzerine kurulmuş olan mandıramız 28 Şubat 1990 tarihinde halen üretim yaptığımız modern tesislerine taşınmıştır.

55 yılı aşan üretim süresince kaliteyi her zaman ilk planda tutanTEKSÜT ürün yelpazesini de geliştirmeyi ihmal etmemiştir. Beyaz peynir ile başlayan serüvenimiz bugün kaşar peyniri, krem peynir, tereyağ,sürülebilir beyaz peynir, labne, kaymak, yoğurt, ayran, Uht süt veyöresel peynirler (Mihaliç, Çeçil, Dil, Çerkez, Otlu,Urfa, Örgü…) gibi farklı çeşit ve gramajlarda birbirinden leziz ürünler ile devam etmektedir.

İş başvurusu

Yeni ürünler, değişik pazarlar, çeşitli tüketiciler olduğu müddetçe, yapılacak yeni ve çeşitli işler var demektir. Bunun için de iyi motive olmuş ve iyi donanımlı çalışanlara ihtiyacımız var.

Teksüt ekibinde siz de yer almak istiyorsanız aşağıdaki formu doldurarak CV veritabanımıza kaydınızı yapın.

Başvuru formu için tıklayın.

10 yorum

  1. Merhba 26 yasndayım balksrliyim yeni evliyim 3 yıl Balkan sütte süt alım operatörü olark calştm kndi istegimle braktm simdi azlerde uygun grursenx tek süt ailesiyle çalışmak isterim05347886523

  2. şuan akif olarak mega center kuru gıda sitesinde çalışmaktayım.31.03.2023 tarihi itibarı ile çalışmış olduğum iş yerinden ayrılmış olacağım.Mesleğin muhasebe şirketinizde çalışmak isterim.Bilginize…

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*