Tekstilbank Güvenlik Görevlisi İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

tekstil-bank

Tekstilbank Güvenlik İş Başvuru Formu

Tekstilbank İş Başvurusu yaparak Tekstilbank’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Tekstilbank iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

İnsan Kaynakları Vizyonumuz

Bankamızın hedef ve stratejileri doğrultusunda nitelikli insangücü alımını gerçekleştirmek, çalışanlarımızın verimliliğini ve mutluluğunu, ücretlendirme, performans değerlendirme, kariyer planlama, eğitim ve benzeri insan kaynakları araçlarını kullanarak artırmaktır.

Bu anlayışla Tekstilbank, çalışanlarının enerji ve yaratıcılıklarını ortaya çıkaran, yeteneklerini sergilemeye uygun bir iş ortamı yaratarak, etkin ve insan odaklı İnsan Kaynakları uygulamaları ile motivasyonu yüksek, kurumuna bağlı çalışanlara sahip olma prensibini benimsemiştir.

Tekstilbank, kendi elemanlarını yetiştirmeyi ve yönetici kademelerine taşımayı ilke edinmiştir. Bu amaçla hızlı gelişim ve değişimlerimize ayak uydurabilecek, Bankamız hedeflerini kendi hedefleri olarak benimseyen kişileri bünyemize dahil etmekteyiz.

Ücret Politikamız

Bankamızda brüt ücret politikası uygulanmakta olup, maaşlar ay sonunda ödenmektedir. Yılda bir kez Nisan ayında performansa ve enflasyona bağlı olarak ücret artışı yapılmaktadır.

Performans Değerlendirme

Yılda 1 kez Ocak ayında olmak üzere “Açık Performans Değerlendirme Sistemi” uygulanır. Bu süreçte çalışanlarımız, yetkinliklere ve hedeflere gore değerlendirilir ve değerlendirme sonucu kendileri ile paylaşılır.

Terfi Politikamız

Personelin görevde yükselebilmesi için;

 • Kariyer planına uygun eğitimleri almış olması,
 • Performansının yeterli görülmesi,
 • Terfi edeceği kadronun açık olması,
 • Bankanın geneline duyurulmuş olan, bir üst unvana geçiş için gereken minimum süreyi tamamlamış olması gerekmektedir.
Ödül ve Öneri Sistemi

Personelimize; doğum günlerinde ve kıdem sürelerine göre, 5, 10, 15, 20 ve 25 yılını tamamlayanlara ödül verilmektedir.

Bunun yanısıra, iş akışı, teknoloji, çalışma ortamı, eğitim, motivasyon ve diğer konularda, işin daha verimli yapılmasını, zamanın efektif kullanılmasını sağlamaya yönelik olarak bir ‘Öneri Sistemi’miz bulunmaktadır. Her seviyedeki Bankamız çalışanı tarafından yapılan öneriler değerlendirilip, uygun olanlar projelendirilerek hayata geçirilmektedir. Bankamıza verimlilik ve kazanç sağlayan önerileri yapan personelimiz ödüllendirilmektedir.

Diğer Sosyal Haklar

 • Tüm personelimize özel sağlık sigortası ve hayat sigortası yapılmaktadır.
 • Şube personelimize anlaşmalı olduğumuz firma aracılığıyla yemek kartı verilmekte olup, Genel Müdürlük personelimiz Genel Müdürlük binamızdaki yemekhanemizden yararlanmaktadır.
 • Genel Müdürlük için servis hizmetimiz mevcuttur.
 • Güvenlik Görevlisi ve Destek Hizmetleri personeline yılda iki kez giyim yardımı yapılmaktadır.

Başvurmak için tıklayın.

 

1 yorum

 1. merhaba ben aydında ikamet ediyorum silahlı özel güvenlik kimlik kartı sahibiyim B ehliyetim var 24 yasında 1.79 boy 70 kilo aydın merkez ve mugla merkez de olabilir acil iş arıyorum saygılar ılgınıze tesekkur ederim
  0506 985 35 75 0553 264 40 09

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*