Teknorot İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

teknorot

Teknorot personel alımı yapacak!

Teknorot iş başvurusu yaparak sizde Teknorot’ın gücünden güç alabilirsiniz. Teknorot personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Teknorot eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Teknorot insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Otomotiv sektöründe “müşteri memnuniyeti” ilkesi ile başarısını sürekli artıran Teknorot Otomotiv A.Ş , İnsan Kaynakları yönetiminde de bu ilkeyi esas almaktadır. Şirketin başarısında ve rekabet üstünlüğü sağlamasında en büyük payın çalışanların olduğuna inanmakta ve çalışanlarımızı en değerli varlığımız olarak görmekteyiz.

Tüm İnsan Kaynakları politikalarımızı, yaratıcılığa ve sürekli gelişime önem veren, çağdaş, çalışanların da ortak hedeflere katıldığı bir ortam hazırlanması üzerine yapılandırmaktayız. Şirketimiz stratejik hedeflerini gerçekleştirirken, çalışanımızın da kendi gelişimine de olanak sağlamasına fırsat vermek, İnsan Kaynakları politikalarımızın temel öğelerindendir. Bu bilinçle amacımız, ortak hedefler doğrultusunda, çalışanlarımızın mutluluğunu ve iş verimini arttıracak etkili insan kaynakları sistemlerini yapılandırmak, sürekliliğini sağlamak ve çalışanlar tarafından benimsenmiş uluslararası standartlarda İnsan Kaynakları politikalarını uygulayarak, daha iyi bir geleceğe ulaşmaktır.

İnsan Kaynakları Stratejimiz

“İçinde bulunduğu sektörde” yüksek standartta insan kaynakları yönetim anlayışının benimsendiği, herkesin çalışmak istediği ve çalışmaktan gurur duyduğu bir şirket olmaktır.

Değerlerimiz

➢ Aidiyet Duygusu
➢ Kazan Kazan Yaklaşımı
➢ Değişime Açık Olmak
➢ Müşteri Odaklı Olmak
➢ Yenilikçi Olmak
➢ Sonuç Odaklı Olmak
➢ Çalışanlara Değer Vermek
➢ Katılımcılık ve Paylaşımcılık
➢ Sosyal Sorumluluk
➢ Güvenilirlik
➢ Şeffaflık
➢ Duyarlılık
➢ Adaletli Olmak
➢ Sevgi ve Saygı
➢ Çevreye Saygılı Olmak

Buradan başvuruda bulunabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*