Teknik Alüminyum İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

Teknik-Alüminyum-logo

Teknik Alüminyum İş Başvuru Formu

Teknik Alüminyum İş Başvurusu yaparak Teknik Alüminyum’un ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Teknik Alüminyum iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

İŞE ALMA VE YERLEŞTİRME
Şirketimizde yıllık iş planları ve hedefleri doğrultusun da onaylanmış bütçeler doğrultusunda işe alım ihtiyaçları giderilmektedir. Pozisyonların öncelikle grup içi kaynaklardan karşılanması, sonrasında dış kaynakların kullanımı genel prensiplerdendir.

EĞİTİM PLANLAMASI

Yıllık eğitim ihtiyaçları doğrultusunda, eğitim planlarımız yapılmakta olup, eğitim kurulundan geçtikten sonra eğitim organizasyonlarımız gerçekleştirilmektedir. Kişi başı yıllık eğitim saatimiz, 2010 yılı için 10 adam/saat’dir.

ORYANTASYON

İşe alınan her personel işe başladıktan sonra şirketiçi oryantasyon eğitiminden geçmektedir.

BÖLÜM VE ŞİRKETİÇİ TEKNİK EĞİTİMLER

Çalışanlarımız, bölüm faaliyetlerini bilmek ve mesleki teknik bilgilerini geliştirmek için şirketiçi teknik eğitimlerden geçmektedir.

PROFESYONEL FİRMA EĞİTİMLERİ
Kişisel gelişimlerini sağlamak ve yetkinliklerini arttırmak için, profesyonel firmalardan yöneticilik ve kişisel gelişim eğitimleri alınmaktadır.

ÜCRET YÖNETİM SİSTEMİ
Çalışanlarımızı enflasyondan koruma ve performanslarını değerlendirmek üzere yılda bir kez ücret ayarlaması yapılmaktadır. Ayrıca, erzak, evlendirme ve ölüm yardımı gibi sosyal ödemelerimizde bulunmaktadır.

SOSYAL FAALİYETLER
Çalışanlarımızın motivasyonlarını yükseltmek ve iletişimini kuvvetlendirmek üzere, çeşitli sosyal faaliyetlerimiz yapılmaktadır.

Buradan iş başvurusu yapabilirsiniz.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*