TEB Güvenlik Görevlisi İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

teb

TEB Güvenlik İş Başvuru Formu

TEB İş Başvurusu yaparak TEB’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda TEB iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

TEB’de Yetenek Yönetimi, Bankamızda farklı kademelerde çalışan, yetkinlik ve performansı ile başarısını kanıtlamış ve gelecekte Grubumuzda kilit rollerde yer alabilecek, bize rekabet avantajı sağlayabilecek çalışanların belirlenmesi ve geliştirilmesi sürecidir.

TEB’de Yetenekler

İleride kilit pozisyonlara aday olabilecek, potansiyeli yüksek ve performansı ile fark yaratan çalışanlarımızın yetkinlikleri ve performansları, performans yönetim sistemi ve onlara özel hazırlanan “Değerlendirme Merkezleri” aracılığıyla objektif bir şekilde değerlendirilir. “Yetenek” olarak değerlendirdiğimiz bu çalışanlar, güçlü ve gelişime açık yanlarını ortaya çıkaracak ve onları üst pozisyonlara hazırlayacak teknik ve kişisel gelişim programlarına/akademilere katılırlar. Bu grup için tasarlanan özellikli eğitimlerin yanı sıra, TEB’de Yeteneklere rotasyon, iş başı eğitim ve kurum içi mentorluk gibi gelişim araçları ile de destek verilir.

TEB’de her yıl, Yetenekleri TEB ve BNP Paribas’ın üst yönetimi ile bir araya getirmek, birbirleri ile olan iletişimi güçlendirmek, kurum içerisinde bilinirliklerini arttırmak amacıyla TEB Yetenek Günü düzenlenir.

TEB’de Global Kariyer İmkanları

Bankamızda kariyer hedefleri doğrultusunda yurt dışında çalışmaya hazır, uluslararası platformlarda görev alabilecek nitelikteki Global Yeteneklere BNP Paribas Grubu bünyesinde kariyer imkânları sunulur.

BNP Paribas Grubu’nun faaliyet gösterdiği pek çok ülkede ve iş kolunda görev yapan çalışanlarımız Grubumuzun global sinerjisine katkı sağlamaya devam etmektedir.

Başvurmak için tıklayın.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*