Tat İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

Tat-logo

Tat İş Başvuru Formu

Tat İş Başvurusu yaparak Tat’ın ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Tat iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

“İNSANIMIZA YAPILACAK YATIRIMLA, ANA HEDEFLERİMİZE HİZMET EDECEK, YARATICI, KATILIMCI, ÖZGÜVENİOLAN, KENDİNİ GELİŞTİREN MUTLU ÇALIŞANLARIMIZI KURULUŞUMUZA KAZANDIRMAK”

Kurumumuzda insan faktörü, başarıyı oluşturan temel öğelerden biri olarak görülmektedir. Bu doğrultuda, yerleştirilecek pozisyona uygun eğitim almış, işin gerektirdiği yetkinliklere sahip adayların işe alınması sağlanmaktadır.

Bu yetkinliklere ek olarak, yerleştirilecek personelin öğrenmeye açık, dürüst, takım çalışmasını gerçekleştirebilecek olması gibi niteliklere sahip olması da aranmaktadır. Kurumumuzda başarılı personel; uzun süreli çalışan, firmamızda tutunan personel olarak görülmektedir.

Buradan iş başvurusu yapabilirsiniz.

TAT HAKKINDA

Mutluluk veren lezzet şekilleri, hayatınıza “Tat” katsın diye üretiliyor…

Türkiye’nin makarna sektöründeki büyüyen lezzet markası “Tat Makarna” hayatımıza mutluluk katan bu lezzet şekillerini 1980 yılında Gaziantep’te üretmeye başladı. Teknolojik gelişmelerin en yakın takipçisi “Tat Makarna”, 18 bin metrekarelik alanda kurulu bilgisayar kontrollü kontinü entegre tesislerinde hazırladığı 20 türdeki makarnasını, kalitesine ve lezzetine yakışan üst düzey bir sistemle el değmeden üretiyor.

Tat, lezzet kaynağını, ülkemizin mükemmel kalitedeki %100 sert durum buğdayından alıyor. Tat Makarnanın dünya tüketicisi ile buluşması, gelişmiş kontrol cihazlarıyla donatılmış laboratuvarda uzman mühendis ve teknikerler tarafından proses öncesi ve sırasında, paketleme öncesi ve sonrasında yapılan sürekli kalite kontrol ile gerçekleştiriliyor.

Amerika’dan Afrika’ya Avrupa’dan Asya’ya bir çok ülke Tat Makarna’nın eşsiz lezzetini ağırlıyor sofralarında…

Günlük 250 ton irmik ve 250 ton makarna üretim kapasitesine sahip olan Tat, adının taşıdığı manayı, daha nice sofralara taşımaya, mutluluk veren lezzet şekilleri ile devam edecek…

Hayatın “Tat”larıyla tanışmanın tam zamanı…

 

2 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*