T-Bank Gişe Yetkilisi İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

t-bank-logo

T-Bank Gişe Yetkilisi İş Başvuru Formu

T-Bank İş Başvurusu yaparak T-Bank’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda T-Bank iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

T-Bank’lı Olmak

T-BANK’ın geleceğe güvenle bakmasına ve gelişimine destek oluyoruz..

T-BANK, gittikçe küçülen Bankacılık sektöründe, sadece kurumlara yönelik konvansiyonel ürün ve hizmetler sunmak yerine, özel ürünler ve farklı çözümler de sunan butik bir banka olma anlayışını benimsemektedir. Bu doğrultuda Bankacılık sektöründe bulunan tüm ürünleri sunmak yerine odaklı bir ürün seti oluşturmak amacındayız.
T-BANK olarak İnsan Kaynakları politikalarımızı belirlerken “stratejik partner” görevi üstlenerek bankanın geleceğe yönelik hedeflerine ulaşmasında aktif rol oynamayı amaçlıyoruz.
Öncelikle “insan” ögesinin değerini bilerek ve bu bilinci tüm çalışanlarımıza yayarak bir ekip ruhu oluşturmakla başarımızın sürekli olacağına inanıyoruz.
Misyon, vizyon ve hedefler konusunda ortak bir paydada buluşarak Bankamızın bugünü kadar yarınlarına da katkımız olduğunu biliyor ve takım ruhunun yaratacağı sinerji ile geleceğe ilerliyoruz…
Sektörün ve çalışanlarının nabzını sürekli elinde tutarak, Bankanın hedeflerinin ve gelecek projeksiyonunun oluşturulmasına katkıda bulunmak.

Bankacılık sektöründe ve İnsan Kaynakları alanında referans alınmak.

Başvurmak için tıklayın.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*