Sütaş İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

 SÜTAŞ PERSONEL ALIMI, İŞE ALIM SÜREÇLERİ VE İŞ İLANLARI

Sütaş, ülkemizin süt ve süt ürünlerinin çoğunluklu bir payını üretmekte ve sürekli olarak istihdam sağlamaktadır. İnsan kaynakları departman lığınca sürekli olarak açık iş ilanları yayınlayan Sütaş, alım yapacağı pozisyonlar için şartlarını değiştirse de, işe alım süreci ve iş başvuru formu hakkındaki genel bilgileri makalemiz aracılığıyla öğrenebilirsiniz.

Sütaş Hakkında

Türkiye’nin en büyük mandıra ürünleri üretici şirketlerinden olan Sütaş; yoğurt, peynir, ayran, kefir, krema, süt vb. Birçok ürünü üretmekte ve 1975 yılından beri hizmet vermektedir. Bursa’da ilk faaliyetlerine başlayan dev süt ürünleri firması aslında çok daha eski bir tarihe ev sahipliği yapmaktadır.  77 çeşit ürün üreten firmanın yıllık işlediği süt miktarı 900 milyon litre bandına çıkmaktadır. Türkiye’de en çok tercih edilen markaların başında gelen Sütaş’ın sağladığı istihdam sayısı 5 bin civarlarında olmaktadır. Türkiye, Romanya ve Makedonya’da tesisleri bulunan firma dünyanın birçok ülkesine de ithalat sağlamaktadır.  Sütaş’ın ihracat miktarı ise senelik 16,5 milyon USD olarak belirtilmiştir.

“Sütaşlı Olmak” Programı

İşe yeni başlayan çalışanları için program hazırlayan firma, Sütaş’ lı Olmak programı ile kaynaştırmayı amaçlamaktadır. Yeni çalışanların adaptasyon sürecini önemseyen firma, çalışanların ilk gün itibariyle firmanın misyonu, vizyonu ve değerlerini öğrenmelerini ve hissetmelerini sağlamak amacıyla eğitimler, üst yönetim tanışma toplantıları ve deneyim sohbetleri yapmaktadır. Programın ilk haftasında Sütaş “Çiftlikten Sofralara” modelinin daha iyi anlaşılabilmesi ve bilgi sahibi olunması amacıyla, yeni başlayan her bir çalışan için fabrikaları tanıyacakları ve iş süreçlerini daha iyi anlayabilecekleri Sütçülük Merkezi Ziyaretleri yapılmaktadır.

Sütaş İş İlanları

Sütaş iş ilanlarını kendi web sitesi üzerinden gerçekleştirmektedir. Sütaş’ın iş ilanlarına ulaşmak için https://www.sutas.com.tr/tr/insan-kaynaklari/acik-pozisyonlarimiz bu adresi kullanmanız gerekmektedir. Açık pozisyonları kendi sitesinden duyuran Sütaş başvuruları da buradan değerlendirmektedir.

Sütaş Staj Başvuruları

Sütaş’ın staj programı SÜTAJYER, üniversitelerin 3. ve 4. sınıf lisans öğrencilerine yönelik, yaz döneminde 8 hafta süren staj programıdır. Duyuruları https://www.sutas.com.tr/tr/insan-kaynaklari/staj-basvurusu adresinden takip etmeli ve yine staj başvuruları açıldığı takdirde başvurunuzu buradan gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

Açık Pozisyonlar Lütfen Tıklayınız.

27 yorum

 1. Bursada oturuyorum firmanızda herhangi bir departmanda calışmak istiyorum 29 yasındayım evliyim iki çocuk babasıyım universite 2, sınıftan terk ticaret lisesi mezunuyum tel 0542 833 2192 tşk.

 2. KİLİS 7 ARALIK ÜNİVERSİTESİ KİMYA BÖLÜMÜNÜ BİRİNCİLİKLE Bitirdim KİMYAGERİM sizinle çalışmak istiyorum şehir hiç fark etmez.İnternetten basvuru yaptım ama hiç bir şekilde olumlu yada olumsuz cevap gelmedi.

 3. Firmanızın üretim bölümünde yada şoför olarak çalışmak istiyorum 10 yıllık şoförlük tecrübem var lise mezunuyum evliyim istanbul Anadolu yakasında ikamet ediyorum

 4. Merhaba
  42 yaşında ticaret lisesi mezunu 2 çocuk annesiyim
  8 yıl muhasebe bürosunda çalıştım. 18 yıldır Arçelik yetkili servisinde ön muhasebe ve müşteri danışmanlığı yapıyorum.İzmirde oturuyorum.Bu ilde açık departmanınız var ise çalışmak isterim.

  iyi günler

 5. slm adanada oturuyorum. 29 yasındayım gıda firmasında 4 yıl dağıtım ve servis şoforlüğü yaptım. e sınıf ehliyetim var. src4 ve src2 belgem var. sütas firmanızda dağıtım söforlüğü veya servis söförlüğü yapmak istiyorum…saygılarımla… 0534 633 97 21

 6. Merhaba benim adım mahfize genç zirrat teknikleriyim bingölluyum Malatya’da ikametgah ediyorum daha önce gıda fabrikasında çalıştım sizlerle çalışmaktan mutluluk duyarım memleketime hizmet etmek istiyorum

 7. Merhaba
  İstanbul Avrupa yakasında ikamet etmekteyim buradan bursaya taşınmak istiyorum ve burada iş arıyorum yapabileceğim meslekleri kısaca özet geçim şok ısı şok soğuk yani eşanjör bakım pompa bakim işi depo bilgi işlem veye şoför olarak iş aramaktayım

 8. istanbulda oturuyorum 32 yaşındayım bende sizinle çalışmak istiyorum deneyim vardır 3yıl gıda firmasında şöfor olrak çalıştım belgelerim src2src4 belgelerim hepsi mevcuttur 05336652281 bu işe çok ihtiyaçım var şuan

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*