Superonline İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

Superonline Logo

Superonline İş Başvuru Formu

Superonline İş Başvurusu yaparak Superonline’ın ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Superonline iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

İnsan Kaynakları

Performans ve Yetenek Yönetimi

Çalışanlarımızın potansiyellerini gerçekleştirmesi için kurguladığımız Performans ve Yetenek Yönetimi sistemimizde yaklaşımımız, potansiyelin iş sonuçları ve davranışlardan bağımsız gelişemeyeceği ve bu ikisinin sinerjisi ile gerçek potansiyelin ortaya çıkabileceğidir.

Bu anlayışla Turkcell Superonline Performans ve Yetenek Yönetimi süreci altı adımdan oluşur;

  • Hedef Belirleme
  • Ara Değerlendirme
  • Davranış Modeli Değerlendirme
  • Performans Değerlendirme
  • Yetenek Yönetimi
  • Yedekleme Planlama

Hedef Belirleme:

Hedef Belirleme sürecimiz ile çalışanlarımızın şirket hedefi paralelinde doğru hedeflere yönelmelerini sağlarız. Her yıl şirket hedeflerini bölüm ve bireylere indirgerken, bireysel hedeflerle çalışanlarımızın potansiyellerini ortaya çıkartmayı hedefleriz. Hedef belirleme sürecimizde SMART, fark yaratanı ayırt eden ve bireysel katkıyı gösteren hedeflerin belirlenmesine önem veririz.

Ara Değerlendirme:

Sene başında belirlediğimiz hedefleri Ara Değerlendirme Dönemi’nde gözden geçiririz. Ara Değerlendirme Dönemi aynı zamanda performans ve davranışlarımızla ilgili geri bildirim almamız için önemli bir fırsattır.

Davranış Modeli Değerlendirme:

Davranış Modeli Değerlendirme sürecinde Turkcell Superonline Değerleri paralelinde belirlenmiş olan Davranış Modelimiz çerçevesinde tüm çalışanlarımız kendileri, yöneticileri, bağlı çalışanları, müşteri ve eşitleri tarafından değerlendirilir.

Bu uygulamayla çok yönlü açık ve yapıcı geribildirim verir, güçlü ve gelişime açık alanlarımızı belirleriz. Gelişim planlaması ile güçlü yönlerimizi pekiştirir, gelişime açık alanlarımızı iyileştiririz.

Yetenek Yönetimi:

Yetenek Yönetimi sürecimizde Davranış Modeli sonuçları ve performans sonuçları ile çalışanlarımızın geleceğe dair potansiyellerini değerlendirir, fark yaratan yeteneklerimizi belirleriz.Yetenek Yönetimi sürecimiz ile çalışanlarımızın potansiyelimizi geliştirir, organizasyonumuzu geleceğe taşırız.

Yedekleme Planlama:

Yedekleme Planlama ile yönetim pozisyonlarına; orta ve üst kademe yöneticiler için geleceğin yöneticilerini yetiştirir, yüksek potansiyelli çalışanlarımız için eğitim, ileri danışmanlık, koçluk ve farklı görevler yoluyla rotasyonu içeren hızlandırılmış geliştirme programları hazırlarız.

Buradan iş başvurusu yapabilirsiniz.

1 yorum

  1. Merhaba ben Özlem Arslan. Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi muhasebe ve vergi uygulamaları bölümü mezunuyum. Uygun bir pozisyon olursa çalışmak istiyorum. iletişim bilgim : 05432267046

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*