Sosyal Güvenlik Kurumu İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

sgk-is-ilanlari

Sosyal Güvenlik Kurumu İş Başvuru Formu

Sosyal Güvenlik Kurumu İş Başvurusu yaparak Sosyal Güvenlik Kurumu’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Sosyal Güvenlik Kurumu iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

İnsan Kaynakları Yönetimine Genel Bakış

İnsan Kaynakları Yönetimi insan öğesini ön plana çıkaran, onu yapının merkezinde gören personel yönetimine çağdaş bir bakış açısıdır.
İnsan Kaynakları Yönetimi kurum içerisinde insanın stratejik öneminin  farkına vararak, onu maliyet unsuru görmekten çok, kuruluşa değer katan kurumun etkinlik ve verimliliğe ulaşmasında önemli derecede katkısı olduğunu kabul eden bir yaklaşımdır.
İnsan Kaynakları Yönetiminin iki temel amacı vardır. Bunlardan birincisi İnsan Kaynaklarını organizasyonun maçları doğrultusunda en verimli ve etkin bir şekilde harekete geçirmek, ikincisi ise, çalışanların ihtiyaçlarının karşılanmasını ve mesleki bakımdan gelişmelerini sağlamaktır.
İnsan Kaynakları Yönetimi hem çalışanların bilgi, yetenek ve tecrübelerinden en üst düzeyde yararlanarak kurumu amaçlarına ulaştırma yönünde çalışmalı, hem de iş görenlerin organizasyondan beklentilerine cevap verebilmek için gerekli yöntemleri kullanmalıdır.

Çift yönlü bu görev İnsan Kaynakları Yönetimine üst düzeyde bir sorumluluk yüklemektedir.

Buradan açık pozisyonlara bakabilirsiniz.

2 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*