Sırnak Depolama İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

sirnak-depolama-is-basvuru-formu

Sırnak Depolama personel alımı yapacak!

Sırnak Depolama iş başvurusu yaparak sizde Sırnak Depolama’ın gücünden güç alabilirsiniz. Sırnak Depolama personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Sırnak Depolama eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Sırnak Depolama insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

İnsan Kaynakları Politikamız

İnsan Kaynakları Bölümünün en önemli amacı; insana duyarlı yönetim anlayışıyla ve insan sermayesinin bir şirketin sahip olabileceği en önemli değer olduğu düşünce ve bilinciyle,insan kaynağının planlaması,seçilmesi ve geliştirilmesidir.Bu noktada hedeflerimize ulaşmada bizleri başarıya taşıyan ana güçlerden biride çalışanlarımız.

İnsan Kaynakları yaklaşımımızın özünü müşterilerimizin, verdiğimiz hizmetlerin her aşamasında memnuniyetini sağlamak, ve bu alanda da öncü olarak bu memnuniyeti sürekli kılmak ve geliştirmektir.Sektöründe çalışılacak en iyi kurum hedefine ulaşma yolunda emin adımlarla ilerlerken kurumsal etkinliği arttırma hedefi, değişime ayak uydurma potansiyeli ve kurumsal gelişmenin ancak geniş katılımla sağlanabileceği düşüncesini desteklemekteyiz.

Bu yolda başlıca İnsan Kaynakları Fonksiyonlarımız:Kurumun strateji ve hedeflerine uygun insan kaynağı politikalarını oluşturmak ve planlamasını yapmak.

Tüm çalışanlarımızı, Kalite Politikamız içinde yer alan, vizyon ve misyonumuza ulaşma hedefine yönlendirmek,kurum değerlerimizi ve ilkelerimizi açıklayarak benimsetmek

İnsan Kaynağının verimini arttırmaya yönelik araştırmalar yapmak ve üst yönetime öneriler sunmak.

Aday personel havuzu oluşturmak ve kurumun ihtiyacına uygun personel temin etmek.

Çalışanlarımızın özlük dosyalarını oluşturmak,güncellemek,muhafaza etmek ve yasal mevzuata uygun olarak çalışma şartlarını düzenlemek.

Çalışanlarımızı işe,ortama alıştırma(oryantasyon) ve gelişimlere uyumlaştırılması amacıyla tüm eğitim ve geliştirme faaliyetlerini organize etmek ve gerçekleştirilmesini sağlamak.

Kurum yapısına uygun ücretlendirme sistemi oluşturmak ve uygulamak

Sahip olduğumuz ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemleri dokümanlarını güncelleyerek sistemin devamını sağlamak.

Sırnak Depolama iş başvurusu için tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*