Şirinoğlu Faktoring İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

sirinoglu-faktoring

Şirinoğlu Faktoring İş Başvuru Formu

Şirinoğlu Faktoring İş Başvurusu yaparak Şirinoğlu Faktoring’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Şirinoğlu Faktoring iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Açık Pozisyonlar

Pozisyon                         Şehir/Ülke                           Firma Adı

PORTFÖY YETKİLİLERİ-İSTANBUL ŞUBELERİ İstanbul Şirinoğlu
Portföy Yetkilisi-ANKARA Ankara Şirinoğlu Faktoring A.Ş.
Operasyon Yetkilisi-İSTANBUL İstanbul(Avr.) Şirinoğlu Faktoring
Çağrı Merkezi Yetkilisi-İSTANBUL İstanbul(Avr.) Şirinoğlu Faktoring
Portföy Yetkilisi- BODRUM Muğla Şirinoğlu Faktoring A.Ş.
Şube Asistanı_BODRUM Muğla Şirinoğlu Faktoring A.Ş.
PORTFÖY YÖNETMENİ-İSTANBUL İstanbul(Avr.) Şirinoğlu Faktoring
AFYON ŞUBESİ-Portföy Yetkilisi Afyon Şirinoğlu Faktoring A.Ş.
Portföy Yetkilisi-DENİZLİ Denizli Şirinoğlu Faktoring A.Ş.
Portföy Yetkilisi-GEBZE&İZMİT ŞUBELERİ Kocaeli Şirinoğlu Faktoring
MALATYA ŞUBESİ-Portföy Yetkilisi Malatya Şirinoğlu Faktoring A.Ş.
ESKİŞEHİR ŞUBESİ(Portföy Yetkilisi) Eskişehir Şirinoğlu Faktoring A.Ş.
Portföy Yetkilisi-ANTALYA Antalya Şirinoğlu Faktoring A.Ş.

Personel Değerlendirme ve İşe Alım

Seçme Değerlendirme ve İşe Alım sürecinin temel amacı Şirinoğlu Faktoring’e iyi yetişmiş ve yetiştirilmek üzere alınan, yeniliklere ve değişimlere açık, enerjik, dinamik, kendisini ve işini geliştirme potansiyeli olan, (Yöneticiler için) eleman yetiştiren, takım çalışması yapabilen, Şirinoğlu Faktoring değerlerini benimseyip sahip çıkacak personelleri kazandırmaktır.
Eleman seçme ve yerleştirmede ana ilke hiçbir ayırım yapmadan ve kişisel ayrıcalık tanımadan işin gerektirdiği yetkinliklere (bilgi, beceri, davranış ve kişilik özellikleri) sahip ve Şirinoğlu Faktoring değerlerini benimseyip yaşatacak adaylara eşit fırsat vermek ve bu kişiler içerisinden en uygun adayları personel olarak Şirinoğlu Faktoring’e kazandırmaktır.

Kariyer Planlama

Her performans değerlendirme çalışması sonrası, kariyer planları gözden geçirilerek yetenekli personelimizin bir üst pozisyona terfisi ve farklı bir lokasyonda görevlendirilmesi amaçlanır.

Eğitim

Şirinoğlu Faktoring’de bireye yatırımın en etkin yolu olan eğitim planlaması ve uygulaması ile amaçlanan; personelin kişisel yetkinliklerini eğitimler marifetiyle yükselterek Şirinoğlu Faktoring’e olan katkılarını arttırmak, Şirinoğlu Faktoring’in gelecekte ihtiyaç duyacağı yönetim kadrolarının kendi içinden yetişmesini sağlamak ve kurum kültürünü yerleştirerek Şirket içinde ortak dil ve fikir birliği sağlamaktır.

Oryantasyon (Uyum) Programı

İşe alınan personelin Şirinoğlu Faktoring’de ve iş akışları ile ilgili ihtiyaç duyabileceği bilgileri göreve başladığı günden itibaren sunmak, personelin Şirinoğlu Faktoring’e, işine ve diğer çalışanlara adaptasyon süresini kısaltmak ve verimini arttırmak amacıyla oryantasyon programı düzenlenmektedir.

Performans Değerlendirme

Her yıl veya 6 aylık dönemlerde bireysel performans değerlendirme sistemi ile çalışanın ve Şirinoğlu Faktoring’in iş hedefleri doğrultusunda, yöneticisi ile beraber kişisel gelişim planları çerçevesinde performans değerlemesi yapılır. Bu değerlendirmenin sonuçları ücretin belirlenmesi, kariyer ve eğitim planlamasına yansır.

Ücretlendirme ve Diğer Sosyal Olanaklar

Şirinoğlu Faktoring’de performans değerlendirme sonucuna göre ücret ayarlaması yapılır. Genel Müdürlük personeli için yemekhane, temsilcilik personeli için yemek fişi uygulaması bulunmaktadır.

Staj İmkanları

Departmanların ihtiyaçları ve kadroları doğrultusunda, yaz dönemlerinde oluşturulan “Staj Programı” çerçevesinde staj başvurusunda bulunan adaylar arasından ihtiyaç duyulan yetkinlikte bulunan lise ve üniversite öğrencileri için staj imkanı sağlanır. Stajyerlerimiz yemek imkanlarımızdan faydalanmaktadır.
İletişim

İnsan kaynakları başvurularınızı insankaynaklari(at)sirinoglu.com adresine gönderebilirsiniz.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*