Sinbo İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

sinbo

Sinbo İş Başvuru Formu

Sinbo Küçük Ev Aletleri Firması Hakkında BilgiSinbo, Türkiye’nin çeşitli alanlarda yüzlerce ürününün üretimini gerçekleştirilmesine öncülük eden bir ev aletleri markasıdır. Firma, 2001 yılında kurulmuştur ve bu zamana kadar farklı küçük ev aletleri modellerini tasarladı. Bu ürünler arasında makine çay demledici, şişe opener ve çok amaçlı kesiciler bulunmaktadır. Firma, son olarak 2016 yılında dünya çapında 13 yeni ürün lansmanı gerçekleştirdi. Sinbo, küçük ev aletlerinin üretiminin yanı sıra, müşteri desteğinde ve ürün güvenliğinde de büyük bir ağırlık vermektedir. Bunun için, üretimde kullanılan malzemelerin kalitesinden tutun da, hatalı ürünlerin tespiti ve değişimi gibi, alanında üstün olan tüm desteği sunma kapsamındadır.

Personel Alımı


Stajyer İşgücü |Yeni stajyer alımı, kazanılmış bilgi ve becerilerin gerçek bir iş ortamına uygulanmasını sağlamaya yardımcı olacaktır.
Teknik Uzman |Eski üreticilerin ürünlerinde karşılaşılan teknik eksiklikleri belirlemek ve çözmek için teknik uzmanlar alınacaktır.
İşlem Uzmanı Özel sektörel tecrübesi olan (Finans, Muşteri Hizmetleri, vb.) alınacaktır.
Üretim Ustaları|Ürünlerin kalitesinin sağlanmasına ve çaba gösteren ustalara ihtiyaç duyulmaktadır.
Üretim veya Verimlilik Uzmanı |Üretim süreci sırasında verimlilik artırımıyla ilgili işlem uzmanlarına gereksinim duyulmaktadır.
Ar-Ge Görüşme Uzmanları |Yeni ve mevcut ürünlerin gelişimine yardımcı olabilecek Ar-Ge görüşme uzmanlarına ihtiyaç duyulacaktır.

İş Başvurusu Nasıl Yapılır?Sinbo Küçük Ev Aletleri firması için iş başvurusu yapmak için ilk olarak firmanın resmi internet sitesini ziyaret etmelisiniz. Ardından, web sitesinde “İş Fırsatları” başlığı altında bulunan “İş Başvurusu” seçeneğine tıklamalısınız. Son olarak, ekranınıza gelen başvuru formunu doldurmalı ve gerekli belgeleri ekleyerek başvuruyu tamamlamalısınız.

Çalışanlar İçin Sunulan Sosyal Haklar Ve İmkanlar Nelerdir?1. İşe Alım ve Kariyer Gelişimi: Sinbo Küçük Ev Aletleri, potansiyel çalışanlarına mükemmel bir işe alım süreci sunar. Ayrıca, çalışanların kariyerlerini geliştirmelerini desteklemek için yetenek geliştirme programları sunuyor.

2. Sigorta ve Sağlık: Çalışanlar, sağlık sigortası, özel sağlık planları, acil durum ödemeleri ve diğer sağlık sigortası imkanlarından yararlanıyor.

3. Yasal ve Finansal Danışmanlık: Çalışanların, yasal ve finansal konularda destek almaları için profesyonel danışmanlar aracılığıyla danışmanlık ve görüşme servisi sağlanıyor.

4. Ücretli İzinler: Çalışanlar, hastalık veya kişisel nedenlerle ücretli izin alabilmektedir.

5. Eğitim İmkanları: Çalışanlar, Sinbo tarafından desteklenen işe yönelik eğitim ve gelişim programlarından yararlanabilmektedir.

6. Teşvikler ve Ödüller: Çalışanlar, performansına göre belirli zamanlarda hak ettikleri teşvikler ve ödüller alabilmektedir.

7. Mesleki İletişim ve Yazılım İmkanı: Çalışanların bilgi paylaşımı ve mesleki iletişim işlevini desteklemek üzere özel yazılım ve uygulamalar sunulmaktadır.

9 yorum

  1. merhaba daha önce elektronik ev eşyaları yapılan bir yerde çalıştım 4 sene işyerimiz taşındı.. şimdi yine aynı yada benzeri bir yede çalışmak istiyorum …

  2. merhabalar kolay gelsin yaklaşık 10 yıldır eksantirik ve hidrolik preslerde calışmaktayım son 1.5 senedir tencere üzerinde faliyet gösteren firma calışanıyım şuanki bölümüm düdüklü tencere agız traşlama eger bu bıranslardaeleman ihtiyacınız olursa görüşmek isterim kolay gelsin hayırlı işler

  3. Merhaba ben fatma avcı 1987 doğumluyum termal elektronik A.S montaj elemanı olarak 4 yıl çalıştım şuan çalismaya çok ihtiyacim var sizde uygun bulursanız sizinle çalışmak isterim tel:05350369363

  4. merhaba ben samet mutlu yaklasik 4,5 yildir bir elektronik fabrikasinda montajci. Ve smd dizgi makinalari hazirlikta calistim 30.10.1984 dogumluyum sartlar olgunlasirsa sizinle calismak isterim. Saygilarimla

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*