Sınav Koleji İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

Sınav Eğitim Kurumları İş Başvurusu

1992’de Başladığımız eğitim ve öğretim işine yıllar içinde ülkemizin artan genç nüfusun taleplerini karşılayabilmek için sizler le birlikte biz de büyüdük.

50metre kare ve 5 kişi ile başladığımız yolculuk bizi bugün 500 bin metrekarelik kapalı alana ve 10 bini aşkın çalışana ulaştırdı.

Küçük bir adımla başlayan enerji, gün geldi ülkeyi saran bir sinerjiye dönüştü. O günün 50 metrekaresi bugün 500 bin metrekarelik kapalı alana, 5 personeli ise 10 bini aşkın çalışana ulaştı. Ciddi bir gelecek tasarımının, geniş ölçekli bir vizyonun bütün kararlara ve çalışmalara eşlik ettiği bu süreçte yayınları, dershaneleri, kursları, okulları ile Türkiye’nin en büyük eğitim zincirine dönüştü.

Sınav Eğitim Kurumları, öylesine kurulmuş bir işletme değildir. Felsefesi, hedefleri, ismi, renkleri, sloganları, amblemi, reklamı, tanıtımı, her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş, danışılmış, sorulmuş; kısaca kolektif bir aklın ürünü olarak ortaya çıkmıştır.

Bugüne kadar “Tüketici Kalite Ödülü”, “Tüketici Altın Marka Ödülü”, “Tüketici Altın Adam Ödülü” ve “Tüketici Dost Ödülü” gibi birçok ödülle ödüllendirilen Sınav Eğitim Kurumları, Tüketici Akademisinin üçüncüsü düzenlenen 2011 Uluslararası AB Kalite Ödülleri Zirvesinde “AB Kalite Ödülü ”nün de sahibi olmuştur.

Sektörde öncü rol üstlenen Sınav Eğitim Kurumlarının kalitesi, World Consumer Academy (Tüketici Akademisi) tarafından “2011 Avrupa Kalite Ödülü” ile tescillenmiştir. Ürün ve hizmetleri birçok saygın kurum ve kuruluştan ödül alan Sınav Eğitim Kurumları, sektörde hizmet kalitesine en çok güvenilen marka olarak yine Tüketici Akademisi tarafından düzenlenen “25. Uluslararası Tüketici Zirvesinde, “2012 Tüketici Kalite Ödülü” ne de değer görülmüştür.

Açık Pozisyonlar

NoPozisyonlarLokasyon
12023-2024 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI KİMYA ÖĞRETMENİMuğla – Bodrum, Muğla – Bodrum
2Matematik Öğretmeniİstanbul Avrupa Yakası – Silivri
3ÇORLU SINAV KURS KİMYA ÖĞRETMENİTekirdağ – Çorlu
4TEMİZLİK-KAT GÖREVLİSİİstanbul Avrupa Yakası – Esenyurt
5FEN BİLGİSİ ÖĞRETMENİ-MERSİN SINAV KURSMersin(İçel)
6FİZİK ÖĞRETMENİMuğla – Bodrum, Muğla – Bodrum
7İspanyolca Öğretmeniİstanbul Avrupa Yakası – Beşiktaş, İstanbul Avrupa Yakası – Beşiktaş
8ÇATALCA SINAV KURS KİMYA ÖĞRETMENİİstanbul Avrupa Yakası – Çatalca
9Matematik Öğretmeni-MERSİN SINAV KURSMersin(İçel)
10BİLECİK SINAV MATEMATİK ÖĞRETMENİBilecik

Daha Fazla Sınav Koleji İş İlanı İçin TIKLAYINIZ.

5 yorum

  1. İletişim ve rehberlik hizmetlerinde görev alabilirim, üniversite öğrencisiyim. 20 yaşında, İstanbul doğumluyum. Aktif çalışmaya hali hazır, sevecen ve güler yüzlü biriyim.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*