Silverline İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

Silverline İş Başvuru İş İlanları

Firması Hakkında BilgiSilverline Ev Gereçleri Satış ve Pazarlama A.Ş. 1988’de kurulmuş, İstanbul merkezli bir Türk şirketidir. Şirket bulaşık makineleri ve ev gereçlerinde profesyonel çözümler sunmaktadır. Silverline, Anaokulu’ndan liseye kadar geniş bir yelpazeye sahip olan geniş bir ürün yelpazesine sahip bir şirkettir. Bunlar arasında mini buzağılar, süpürgeler, ütüler, fırınlar, mutfak makineleri, bulaşık makineleri ve diğer ev gereçleri bulunmaktadır. Birçok mağaza, perakende ve bayi üzerinden ürünlerini satıyor ve tüm Türkiye’de sunuyor. SILVERLINE EV GEREÇLERİ SATIŞ VE PAZARLAMA A.Ş., müşterilerine en yüksek kalitede ürün ve hizmet sunmak için her zaman yenilikler arayışını sürdürüyor.

Personel AlımıSilverline Ev Gereçleri Satış ve Pazarlama A.Ş.’nin personel alımlarına ilişkin politikası aşağıdaki gibidir.

1. Personel alımlarımız her yıl ciddi bir araştırma ve inceleme sürecinden geçerek yürütülür. Araştırma ve inceleme süreci, çalışanların iş deneyimleri ve nitelikleri, işletme gereksinimleri ve mevcut yetenekler arasındaki uyumu dikkate alarak planlanır.

2. Personel alımları, kısa dönemli çalışanlar ve sabit çalışanlar arasında bölümlere göre ayrılmaktadır.

3. Sahip oldukları gereksinimleri karşılayan adayların, özgeçmiş ve başvuru belgelerinin ayrıntılı olarak incelenmesi sırasında yeteneği ile ilgili sınavlar da gerçekleştirilir.

4. Gruplar arası eşitlik ve adalet ile ölçülür ve personel alımları sırasında cinsiyet, yaş, ırk veya inançtan kaynaklanan ayrımcılık teşvik edilmeyecektir.

5. Alınacak personellere, ekipmanlar ve görevlerin uygunluğu dikkate alınarak, güvenceli ve uzun vadeli bir ortamda çalışma fırsatı verecektir.

6. Alınan personel ve dolayısıyla ihtiyaç duyulan çalışanlara ilişkin iş güvencesi politikası, her ay düzenli denetimler, kariyer gelişim fırsatları ve sosyal haklar tanınacaktır.

7. İşçi sağlığı ve güvenliğinin her zaman önemsenmesini sağlamak ve iş sağlığı ve güvenliğinin, yasal işçi sağlığı ve güvenliği standartlarını koruma amaçlarıyla etkin bir şekilde uygulanmasını sağlamak için, ilgili mevzuat ve standardın göz hapsinde tutulması önemli bir görev olacaktır.

İş Başvurusu Nasıl Yapılır?1. İş ilanımızı online kaynaklar aracılığıyla ya da bizimle iletişime geçerek ya da web sitemizden erişebilirsiniz.

2. İş başvurunuz için lütfen en son yayınlanan iş başvuru formunu doldurun.

3. Formu doldururken lütfen doğru bilgileri girin. Bilgilerinizi doğrulamak için lütfen CV’nizi de ekleyin.

4. Doldurduğunuz formu ve CV’nizi bizimle paylaşın.

5. Başvurunuzu e-posta aracılığıyla ya da web sitemiz üzerinden yollayın.

6. Başvurunuz incelendikten sonra size dönüş sağlanacaktır.

Çalışanlar İçin Sunulan Sosyal Haklar Ve İmkanlar Nelerdir?Çalışanlarımızın Sosyal Hakları:

* Herhangi bir zamanda sağlık sigortaları mevcuttur.

* Tüm personel, her ay için 8 günlük çalışma iznine hak kazanırlar.

* İyi çalışanlara yıllık performansa dayalı fazla ücret ödemeleri yapılır.

* Sosyal güvenlik programları ile çalışanların kayıtlı maaşının hukuksal yükümlülükleri kapsar.

* Hafta sonu tatilleri mevcuttur.

* Herhangi bir zamanda, memur saatlerinden ya da özel iş olanaklarından yararlanmak için özel haklar sağlanır.

* Çalışanlar için sosyal sorumluluk projelerine, işletme çalışmalarına ve çeşitli çalışma etkinliklerine dinamik destek sağlanır.

* Kaçış günleri mevcuttur ve çalışanlar işlerini kaybetmeden sağlık risklerini azaltabilir ve rahatlamak için çalışma iznine hak kazanabilirler.

* Her ay düzenli olarak, sıkı çalışma ödülü olarak uygun miktarda ödeme ve para puanları sağlanır.

* Çalışanlar sağlıklı tarifeler, konaklama ve seyahat giderleri kapsamında desteklenir.

* Yıllık iyileştirme programları, çalışanların ek gelir elde etmesini sağlamak için

yıllık bonuslar ve ödüller sunulur.

Açık Pozisyonlar İçin Lütfen TIKLAYINIZ.

11 yorum

  1. İşe ihtiyacım var ne is olursa yaparım ikitane ayrı ayrı hijyenik kurs belgem var mutfak ve çay bölümünde çalışırım üretimde alışırım ne is olursa yaparim İstanbul Bilfende özel okulda 3sene çaycılık kat görevi yaptım.hacikoy deko plastikte caycik yaptım İki sene

  2. Yaşım 18 tekstil fabrikalarinda tüm makinalardn anlarım dha öncede timayin mahalle arsında dağıtmış olduğu kablo bağlama ve düğme basma makinesinde çalıştım maddi açıdan çalışma ya aileme katkıda bulunmak istiyorum ltfn benim mesajimida değerlendirin yaşım çok genç kendime çok güveniyorum

  3. Genç dinamik ve ça
    Lı şkan bir kişiselliğim olup yaptığım işi severek yapmaktan ve yaptığım işi en iyi şekilde yaparaktan çalıştığım yeri en iyi şekilde tanıtmaya calışırım

  4. Depo Bölümünde Çalişmak İstiyorum İnsan kaynaklarında Hakan Abıyle görüşmüştük İlkte alinmıstımm kagıtlarımı Gec getırdıgım için alın mamiştim ilgilenirseniz arz Ederim

  5. merzifon şubesinde calimakdan memnun olurum ben İstanbul da19yıl birfıl toner kartuş üretıminde calişmakdayım 15 haziran ayında işden cıkıp gümüşhacıköy ye yerleşecegim ilgilerinize teşekkür ederim

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*