Shaya İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

shaya_logo

Shaya İş Başvuru Formu

Shaya İş Başvurusu yaparak Shaya’nın ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Shaya iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

İşe Alım Süreci

Shaya’da hem merkez ofis, hem de mağaza pozisyonlarında yetkinliklere dayalı bir işe alım süreci uygulanmaktadır. Merkez ofis çalışanlarının işe alımlarında kaynak olarak iş başvuru portallarından, web sayfamıza gelen başvurulardan ve danışmanlık firmalarından yararlanılır. Mağaza pozisyonlarında ise bu yöntemlere ek olarak mağazalarımızda yer alan başvuru formlarından yararlanılmaktadır.

İş görüşmelerinde en az 2 aşamalı süreç izlenir. İnsan Kaynakları, tüm başvuruları değerlendirmesinin ardından, görüşmeleri yapar ve uygun olan adayları ilgili departman yöneticileriyle görüştürür.

Pozisyonun gerekliliklerine göre; değerlendirme merkezi uygulaması, vaka çalışması, ingilizce test ve kişilik envanteri uygulanır.

En son aşamada referans kontrollerinin ardından, değerlendirilmesi olumlu olan adaya iş teklifi İnsan Kaynakları tarafından yapılır.

Aday, işe başlamasının ardından oryantasyon programlarına katılarak şirkete alışma sürecini hızlandırır. Tüm Merkez Ofis çalışanları, işe başladıkları ilk hafta tüm markalarımızın mağazalarında saha oryantasyonuna katılırlar. Böylelikle, markalarımızı daha yakından tanıma fırsatı bulurlar ve saha ekibi ile aralarında güçlü bir bağ ilk günden kurulmuş olur.

Buradan iş başvurusu yapabilirsiniz.

1 yorum

  1. 8 sene carrefourda kasa seflıgı yaptım izmıt carrefour 2 sene en sonda erzurum carrefoursada 2 sene kasa şefligi yaptım 6 ayda reyonda çalışmışlıgım var sızınle çalışmak ısterım

    tel 0543 749 09 69

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*