Şaypa Market İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

saypa-market

Şaypa Market İş Başvuru Formu

Şaypa Market İş Başvurusu yaparak Şaypa Market’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Şaypa Market iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

ŞAYPA’nın geçmişi 1925 yılına kadar dayanır. Aile büyüklerinden Abdurrahman Şaylı’nın sabun imalatı, toptan gıda ticareti ve hububat ticaretiyle uğraşması, sonuçta Şaylı ailesini perakendecilik sektörüne yönlendirir. Uzun yıllar gıda toptancılığı işine devam eden Şaylı ailesi 1995 yılına gelindiğinde perakende gıda ticaretine başlama kararını alır ve ilk adımı atar.

Toptan gıda ve ticaret alanında edinilen tecrübelerin yanı sıra tedarikçi firmalarla kurulan iyi ilişkiler de bu süreci hızlandırır.  Böylece Bursa’nın Yeşilyayla Mahallesi’nde o zamanki değerle 400 milyar liralık bir yatırım ve 20 kişilik bir istihdamla 300 m2’lik ilk mağaza hizmete açılır. Öyle ki, Yeşilyayla Şaypa o tarihlerde metrekare bazında Türkiye’nin en fazla cirosunu sağlayan tek alışveriş merkezi konumunda olmuştur.

Şaypa, bulunduğu sektörde sağladığı başarıyı korumayı ve ulusal pazarda etkinliğini artırmayı hedeflemektedir. Bu amaçla ; Çalışanlarını işlerini doğru olarak yapmaları için eğitir, bireysel başarıları ve ekip çalışmalarını destekler, ödüllendirir. Tedarikçileri ile sağlıklı ve iyi ilişkiler geliştirir, ortak başarı için onlara gerekli desteği verir. Müşterilerine kaliteli ürün ve hizmet sunmak üzere sürekli araştırma, yenileme ve geliştirme çalışmaları yapar. Müşterilerinin mutluluğunu ölçer ve onları daha mutlu kılmanın yollarını arar.

Açık Pozisyonlar ve başvuru formu için tıklayın.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*