Sarkuysan İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

sarkuysan

Sarkuysan İş Başvuru Formu

Sarkuysan İş Başvurusu yaparak Sarkuysan’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Sarkuysan iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Sarkuysan 1972 yılında, ticari hayatımızın önemli merkezlerinden olan Kapalıçarşı’da altın ticareti yapan sarraf ve kuyumcuların öncülüğünde kurulmuştur. İsmi, kurucularının mesleklerini ifade eden SARraf, KUYumcu ve SANatkar kelimelerinin ilk 3 harflerinin birleştirilmesinden türetilmiştir.

Şirketin; ülkemizde tamamı halka açık çok ortaklı ilk başarılı kuruluş olarak, sanayileşme tarihimizde özel bir yeri bulunmaktadır. Gebze ve Darıca Bölgesinde sahibi olduğu 180 dönüm arazide 77.000 m2kapalı alanda elektrolitik bakır ve mamulleri, bakır boru ve bakır lama üretimi yapan kuruluşun başlangıçta 10.000 ton / yıl olan üretim kapasitesi bugün 200.000 ton / yılın üzerine çıkarak bir dünya ölçeğine ulaşmıştır.

UYGULAMALARIMIZ

İşe alım: İşe alınacak personelin ortak değerlerimize uygunlukları yanında göreve özgü yetkinliklere de sahip olmaları esastır. Çalışanlarımız için her yıl yapılan performans değerlendirmeleri çerçevesinde kariyer planlaması, ücretlendirme ve bireysel gelişimi politikaları oluşturulur.

Eğitim: Personelimizin eğitim ihtiyaçları her yıl analiz edilerek yıllık eğitim planlaması yapılır. Eğitimler mesleki, sosyal ve yabancı dil alanlarında yoğunlaşır.

Staj: Toplumsal bir sorumlulukla yaz ve kış dönemlerinde staj yapmak isteyen lise ve üniversite öğrencilerine açılan kontenjan dahilinde olanak sağlanır.

Ödül ve Öneri Sistemimiz: Şirketimizin ilk kurucuları arasında bulunan ve 30 yıl Yönetim Kurulu Başkanlığı görevinde bulunan rahmetli başkanımız Cihan BEKTAŞ adına her yıl çeşitli alanlarda 5 personele Cihan BEKTAŞ Başarı Ödülü verilir. Ayrıca yılın başarılı servisleri seçilerek yıl boyunca servislerinde asılacak başarı bayrağını almaya hak kazanırlar. Her personelimizin öneride bulunması teşvik edilerek uygun öneri yapanlar sistemimiz dahilinde ödüllendirilir. Bunların yanında her yıl sonundaki üretime geçiş yıl dönümlerini kutlama günlerinde 5.,15., ve 25. kıdem yıllarını dolduran personele teşekkür şilti ve armağanlar verilir.

Sosyal Faaliyetlerimiz: Türk Müziği Koromuz, Folklor ve Modern Dans Grubumuz, Sportif Faaliyetlerimiz, çeşitli amaçlı partilerimiz, Sarkuysan Bayramımız gibi sosyal etkinlerle personelimizin sosyal gelişimine, karşılıklı ilişkilerin güçlenmesine ve keyifli bir çalışma ortamının oluşmasına çalışılmaktadır.

İŞE BAŞVURU VE DEĞERLENDİRME

Başvurular önce İnsan Kaynakları bölümümüzde değerlendirilir ve başvuru sahibinin yetkinlikleri, mevcut boş pozisyonların belirlenen yetkinlikleriyle örtüşüyorsa aday ile ilişkiye geçilir. Aday mevcut boş pozisyonlara uygun değilse bilgi bankamızda aktif halde tutularak gerektiğinde öncelikle değerlendirmeye alınır.

İş başvuru formu için tıklayın.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*