Roberto Bravo İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

roberto-bravo

Roberto Bravo İş Başvuru Formu

Roberto Bravo İş Başvurusu yaparak Roberto Bravo’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Roberto Bravo iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

ROBERTO BRAVO; İtalyan Rönesans çağının tasarıma ilham veren ruhu ile günümüzün modern çizgilerinden sentez yaratan bir mücevher ve aksesuar markasıdır.

1948 yılında kurulan ve 3 kuşaktır devam eden altın ve mücevher tutkusu, bugünlere kadar gelmiştir. 1997 yılından itibaren dünyaya açılma stratejileri ROBERTO BRAVO markası ile yürütülmektedir.

Öncelikle ve daima tasarım sloganı ile yola çıkan ROBERTO BRAVO; büyük bir tutkuyla hep ilkleri başarmış, özgün tasarımlarıyla yeni akımlar yaratarak sektöre yön veren öncü bir marka olmuştur.

Tasarım ve üretimini İtalya başta olmak üzere Uzakdoğu ve Brezilya’da gerçekleştiren, yıllardır ürün ve hizmette standartlaşmaya ve tek düzeliğe; cesur, yaratıcı ve yenilikçi yorumlarla cevap vererek sektöründe fark yaratan ROBERTO BRAVO, sıra dışı ve sürprizleri seven çizgileri ile mücevher tutkunlarını altınla birlikte değerli taşların ışıltılı, estetik, gizemli ve büyülü dünyası ile buluşturmaktadır.

Kendisini özel hisseden veya hissetmek isteyen, sıradanlıktan hoşlanmayan, mücevherleriyle de kendisini ifade etmek isteyen, her alanda farklı olan kişilerin özel ve değerli markası olma yolunda çalışmalarını sürdürmektedir.

Açık Pozisyonlar

Tarih           Pozisyon             Şehir/Ülke            Firma Adı

27.06.2014 Mağaza Satış Danışmanı İstanbul(Avr.) ROBERTO BRAVO
27.06.2014 Muhasebe Uzmanı İstanbul(Avr.) Roberto Bravo
27.06.2014 Malzeme ve Lojistik Sorumlusu İstanbul(Avr.) Roberto Bravo
27.06.2014 Muhasebe Uzmanı – Rusya İstanbul(Avr.) Motif Kuyumculuk

Başvurmak için tıklayın.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*